AKIL İLE ZEKA'NIN SAVAŞI
Reklam
Zülfikar Gençtürk

Zülfikar Gençtürk

AKIL İLE ZEKA'NIN SAVAŞI

17 Ağustos 2018 - 01:43 - Güncelleme: 17 Ağustos 2018 - 12:10

AKIL İLE ZEKA'NIN SAVAŞI

15 Temmuz günü ve Bu gün yaşadıklarımız îmân ila küfür'ün savaşı bu savaşın hitamında, 15 Temmuz'da olduğu gibi, îmân ehlinin zaferiyle sonuçlanacaktır.

İki gün sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin Genel Başkanı olacak, AK Parti'de ikinci Erdoğan dönemi başlayacak, bu günden daha zorlu bir sürece girilecek, bunu 16 Nisan öncesi yaşadık, dost bildiğimiz ülkeler ve tüm dünya evet çıkmaması için saldırdılar,hala Ülkemizi yıkmak için, Erdoğan'ı yok etmek için saldırmaktalar.

İki gün sonra Ak Parti genelbaşkanı olduğunda Parti Yönetimini oluştururken,Şunu unutmamalı Askeri yaverlerinin hepsi FETÖ’cü çıkmıştı, Merkez karar ve Parti yönetimine getireceği arkadaşların mutlak geçmişini arşiv incelemesi yapılması şart, bunların arasında FETÖ cü olmaması mümkün değil, Ak Parti iktidar olunca Fetöcü Abiler Ak Parti gençlik kollarını ele geçirdiler ve kendi yurtlarında yetiştirdikleri gençleri cilalayarak öne çıkardılar parti yöneticisi ve milletvekili yaptılar bu yöneticiler kriptocu kendilerini saklamaktalar, çünkü 03 Kasım 2002 de Ak Parti iktidar olduğunda FETÖ cü ve 03 Kasım 2002 seçimlerinde tasfiye edilen partilerdeki Siyaset çakalları Ak partide delege olup 1 ci kongrede pek çok İlde yönetimlerde söz sahibi oldular.

Bu siyaset çakalları ele geçirdikleri siyasi partide hemen baskı dolu bir egemenliğe erişmek isterler. O Partiyi kuran kurucu ve emeği geçenleri geri plana iterler ve elime ederler, Partiyi de gerçek felsefesinden, gayesinden uzaklaştırırlar. Kendi çıkarları uğruna özellikle din milliyet gibi toplumumuzun en hassas değerlerinin siyasi istismar konusu yapılmasını. Gelişme ve refah için kullanılması gereken millet enerjisini kısır çekişmeler ve tartışmalar zemininde yok olmasını sağlayıp bu davranışlarıyla küçükte olsa bir makam kazanmayı ve orada uzun süre kalmayı gayret ederler.

Bu uğurda düşmanlarıyla bile anlaşmayı varırlar. Onlar için  Ülkenin geleceği önemli değildir. Varsa yoksa kendi menfaatları için parti parti gezip kendi çıkarlarını ve egolarını tatmin etmektir. AK Parti içinde öyle oldu 2007 yılına kadar İl ve İlçe Teşkilatlarını ele geçirdiler ve kısa sürede gerçek Ak Partililer elime edildi, 2009 Davos Zirvesi Krizi Sonrası ise Erdoğan'a karşı saldırıya geçtiler.

  Tarihimize baktığımızda, Başkan seçmediğimizden bir çok Türk devleti yıkıldı, Tarihimizde Halkın oylarıyla seçilen İlk Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır, bundan sonra uyum yasalarının çıkmaması için CHP T.B.M.M'sini çalıştırmamak için her türlü yasa dışı eylemde bulunacaktır,bunu yaparken en büyük destekçileri PKK ve FETÖ Olacaktır, 40 yıldır pkk'nın yaptığı masum halka karşı,zulüm, haksızlık, işkence, kalb katılığı, merhametsizlik,alçaklık ve adilik, vicdan pisliği gibi tüm kötü şeyleri vatandaşlarımıza karşı işlediler.

FETÖ İse 15 temmuz günü, Uçaklardan zırh delici mermi, yıkıp yok edici tanklar, kimyasal silahlar kendi masum halkının üzerine ölüm yağdırdılar, 15 Temmuz öncesi ise Emniyetle görevli kişiler,polisler,askerler ve hakimler Ergenekon ve Balyoz davalarıyla, elbirliğiyle vatandaşlar arasındaki düşmanlığı,karışıklık ve çatışmayı körüklediler. Bu günden sonra çok daha fazlasını yapacaklar, ancak başarılı olamayacaklardır,Çünkü savaştıkları, tüm mazlum milletlerin hamisi olan Erdoğan, Kutbül Aktab'dır bu millet maslahatını Erdoğan'a emanet etmiştir,19.05.2017

Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri
E-Posta: [email protected]

Bu yazı 909733 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet Gürses
    3 yıl önce
    Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Rabbim yardımcısı olsun. 03 Kasım 2002 seçimlerinde tasfiye edilen partilerdeki Siyaset çakallarının bu partide delege olmaları talihsizliktir, bu siyaset çakalları ele geçirdikleri siyasi partide hemen baskı dolu bir egemenliğe erişmek isterler. O Partiyi kuran kurucu ve emeği geçenleri geri p***a iterler. Partiyi de gerçek felsefesinden, gayesinden uzaklaştırırlar. Kendi çıkarları uğruna özellikle din milliyet gibi toplumumuzun en hassas değerlerinin siyasi istismar konusu yapılmasını. Gelişme ve refah için kul***ılması gereken millet enerjisini kısır çekişmeler ve tartışmalar zemininde yok olmasını sağlayıp bu davranışlarıyla küçükte olsa bir makam kazanmayı ve orada uzun süre kalmayı gayret ederler. Bu uğurda düşmanlarıyla bile anlaşmayı varırlar.Onlar için Ülkenin geleceği önemli değildir. Varsa yoksa kendi menfaatları için parti parti gezip kendi çıkarlarını ve egolarını tatmin etmektir.

Son Yazılar