Başkan Erdoğan ’sensiz olmaz’ diyerek seslendi: Yarın, Büyük...

Başkan Erdoğan 'sensiz olmaz' diyerek seslendi: Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mayıs cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi öncesi vatandaşa seslendi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Erdoğan, "Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim. 14 Mayıs'ta Meclis'te tecelli eden iradeyi bu kez çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanlığına yansıtalım." ifadelerini kullandı.

27 Mayıs 2023 - 10:04 - Güncelleme: 27 Mayıs 2023 - 10:54

Son dakika: Başkan Erdoğan 'sensiz olmaz' diyerek paylaştı: Oylarımızla Türkiye Yüzyılı'nı başlatalım

Giriş Tarihi: 27.05.2023 Güncelleme Tarihi: 27.05.2023 

Başkan Erdoğan'dan seçmenlere mesaj: Sensiz Olmaz!

Başkan Erdoğan 'sensiz olmaz' diyerek seslendi: Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim

Son dakika haberleri... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından 28 Mayıs ile ilgili bir mesaj yayınladı. "Sensiz olmaz" diyen Başkan Erdoğan, "Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim. 14 Mayıs'ta Meclis'te tecelli eden iradeyi bu kez çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanlığına yansıtalım." dedi.

Son dakika: Başkan Erdoğan ’sensiz olmaz’ diyerek paylaştı: Oylarımızla Türkiye Yüzyılı’nı başlatalımSon dakika haberleri... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından 28 Mayıs ile ilgili bir mesaj yayınladı. "Sensiz olmaz" diyen Başkan Erdoğan, "Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim. 14 Mayıs'ta Meclis'te tecelli eden iradeyi bu kez çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanlığına yansıtalım." dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, seçmenlere sandığa giderek oy kullanma çağrısında bulundu.

Başkan Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Milletimin her bir ferdine sesleniyorum, sensiz olmaz. Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim. 14 Mayıs'ta Meclis'te tecelli eden iradeyi bu kez çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanlığına yansıtalım. Oylarımızla Türkiye Yüzyılı'nı başlatalım." ifadelerini kullandı.

Sensiz olmaz diyerek paylaştı!'SENSİZ OLMAZ' DİYEREK PAYLAŞTI!

Başkan Erdoğan 'sensiz olmaz' diyerek seslendi: Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mayıs cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi öncesi vatandaşa seslendi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Erdoğan, "Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim. 14 Mayıs'ta Meclis'te tecelli eden iradeyi bu kez çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanlığına yansıtalım." ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan ’sensiz olmaz’ diyerek seslendi: Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim

Son dakika haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mayıs cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi öncesi vatandaşa seslendi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Erdoğan, "Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim. 14 Mayıs'ta Meclis'te tecelli eden iradeyi bu kez çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanlığına yansıtalım." ifadelerini kullandı.Başkan Erdoğan'ın paylaşımından satır başları:

Milletimin her bir ferdine sesleniyorum: Sensiz Olmaz!

Yarın, Büyük Türkiye Zaferi için hep beraber sandığa gidelim. 14 Mayıs'ta Meclis'te tecelli eden iradeyi bu kez çok daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanlığına yansıtalım.

Oylarımızla Türkiye Yüzyılı'nı başlatalım.. Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri

Bu haber 236815 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İsrail’den Han Yunus’a saldırı! Soykırımın 290. gününde 37 Filistinli daha hayatını kaybetti
İsrail’den Han Yunus’a saldırı! Soykırımın 290. gününde...
Türkiye'den Yunanistan'a sınır köprüsü! 4 şerit 841 metre...
Türkiye'den Yunanistan'a sınır köprüsü! 4 şerit 841 metre...