Başkan Erdoğan’dan AK Parti Sivas mitinginde önemli...

Başkan Erdoğan'dan AK Parti Sivas mitinginde önemli açıklamalar  

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sivas Tarihi Kent Meydanı'nda düzenlenen mitingte vatandaşlara hitap etti. CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in bedelli askerlik yapan vatandaşları hedef alan sözlerine tepki gösteren Erdoğan "Siyasi kifayetsizliğini örtmek için sürekli insanımızı kışkırtıyor. Şimdi de 'bedelli askerlik yapanlar bize oy vermesin' dedi. Sonra bu patavatsızlığını düzeltmeye başladı. Bu patavatsızlıktan öte bir zihniyet bozukluğunun işareti." ifadelerini kullandı.

05 Mart 2024 - 16:45

Başkan Erdoğan'dan AK Parti Sivas mitinginde önemli açıklamalar  

Giriş Tarihi: 05.03.2024 Güncelleme Tarihi: 05.03.2024 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e bedelli askerlik tepkisi: Patavatsız zihniyeti bozuk

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Özgür Özel'e bedelli askerlik tepkisi: Zihniyet bozukluğunun işareti

Başkan Erdoğan’dan AK Parti Sivas mitinginde önemli açıklamalarBaşkan Recep Tayyip Erdoğan, seçim mitinglerine bugün de Sivas'ta devam ediyor. Başkan Erdoğan, Tarihi Kent Meydanı'nda halka seslendi. Başkan Erdoğan, CHP lideri Özgür Özel'in bedelli askerlik açıklamasına tepki gösterirken, "Ağababaları kulağını çekmiş olmalı ki daha sonra bu patavatsızlığını düzeltmeye çalıştı. Bu patavatsızlıktan öte bir zihniyet bozukluğunun işareti." dedi..Başkan Erdoğan’dan Özel’e bedelli askerlik tepkisiSon dakika haberi! Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Tarihi Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen Sivas mitinginde önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan alanda 75 bin kişinin olduğunu açıkladı. CHP yeni Genel Başkanı Özgür Özel'in "Türkiye’yi sevenlerden oy istiyoruz. Bedelli askerliğe kaçanlardan değil" sözlerine sert tepki gösteren Erdoğan, "Anlaşılan makamını bağışlayan ağababaları kulağını çekmiş ki kendini daha sonra düzeltmeye çalıştı. Patavatsızlıktan öte bir zihniyet bozukluğunun işaretidir. Askerlik vazifesini bedelli olarak yapanlardan oy istemesin, varsın CHP Genel Başkanı tüm bunları yaparken aynı zamanda bölücü örgütün uzantılarıyla DEM'lenmekten durmasın. Biz bölücülük ve bozgunculuk yapanlarla asla olmayacağız." dedi.

Başkan Erdoğan’dan AK Parti Sivas mitinginde önemli açıklamalar

Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Tarihi Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen Sivas mitinginde önemli açıklamalarda bulundu.
Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Selçuk'luların emaneti, Aşık Veysel'in güven yuvası Sivas'a ikrarımız var. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu mutlaka hayata geçireceğiz.

Sanayisiyle, ticaretiyle, tarımıyla hiçbir alanda insanımızın bırakın kendi devleti tarafından mağdur edilmesini dünyanın herhangi birinde mahsur kalmasına seyirci kalmayacağız.

Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Partisinin Tarihi Kent Meydanı'nda gerçekleştirdiği Sivas mitinginde muhelefete sert sözlerle yüklendi. CHP lideri Özgür Özel'in ''Türkiye'yi sevenlerden oy istiyoruz, bedelli askerliğe kaçanlardan değil'' sözlerine yanıt veren Erdoğan, ''Bir hakkı kullananları böyle sakil bir şekilde hedef almak patavatsızlıktan öte bir zihniyet bozukluğunun işaretidir.'' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e bedelli askerlik tepkisi: Patavatsız zihniyeti bozukHer alanda vatandaşlarımızı yatırımıyla, tasarımıyla, üretimiyle destekleyerek ülkemizi kesintisiz büyütüyoruz. Türkiye Yüzyılı'na giden yolun önce kendi insanımıza güvenmekten geçtiğine inanıyoruz. Bu ülkenin en büyük sermayesi insanıdır.

Başkan Erdoğan pankartı okudu: ʺZalimin harcı yetmez iki cihanı toplasan bir Reis etmez!ʺBaşkan Erdoğan pankartı okudu: ʺZalimin harcı yetmez iki cihanı toplasan bir Reis etmez!ʺ

75 BİN KİŞİ ALANDA

Ne zaman aramıza ayrılığı soktuysak işte o zaman başımıza gelmeyen felaket kalmadı. Cumhuriyetimizin ilk asrında siyasi fay hatları üzerinden yürütülen krizlerin, terörün ülkemize hangi maliyetlerinin olduğunu biliyoruz. Bugün alanımızda katılım ne kadar diye sordum. Şu anda karşımda 75 kişi var. İşte Sivas bu.

Başkan Erdoğan açıkladı: Sivas'ta 75 bin kişi varBaşkan Erdoğan açıkladı: Sivas'ta 75 bin kişi var

CHP'de genel başkanlar bile değişti, fakat hiçbir değişim CHP'nin siyasi tükenmişliğine çare olmadı. CHP'de yapısal arıza var, her gelen gideni aratıyor.

Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Tarihi Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen Sivas mitingine katıldı. Başkan Erdoğan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin (solda) ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi (sağda) ile alandaki vatandaşları selamladı. Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Tarihi Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen Sivas mitingine katıldı. Başkan Erdoğan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin (solda) ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi (sağda) ile alandaki vatandaşları selamladı.

Geçtiğimiz 21 yıl boyunca bu maliyetlerin yükünü ortadan kaldırmak için çabaladık. Cumhur İttifakı olarak Türkiye'nin birlik davasına bu kadar sıkı sarılmamızın sebebi bu. En büyük üzüntümüz bu anlayışı CHP ve muhalefette göremeyişimizdir.

 

SİVAS'A YAPILAN YATIRIMLAR

Gururla ifade etmek isterim ki ülkemizin son 21 yılı, Cumhuriyet döneminin en parlak dönemidir. Ülkemizi büyütürken, şehirlerimizin her birinin çehresini değiştirecek yatırımlara imza attık. Bu çerçevede Sivas’a da son 21 yılda toplam 197 milyar lira tutarında yatırım yaptık.

Gençler burada içimizde kalan bir ukdeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Türkiye son 21 yılda birçok sorununu çözdü. Hayal edilemeyen yerlere geldi. Her alanda gerçekten tarih yazdı. 81 vilayetimizin 922 ilçemizin en ücra noktasına kadar tüm köylerimizin adeta çehresini değiştirdi.

Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Tarihi Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen Sivas mitingine katıldı. Erdoğan, mitinglerde kullandığı tırın içerisinde yer alan haritada, Sivas'ın üzerini raptiyeyle işaretledi. Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Tarihi Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen Sivas mitingine katıldı. Erdoğan, mitinglerde kullandığı tırın içerisinde yer alan haritada, Sivas'ın üzerini raptiyeyle işaretledi.

"KILIÇDAROĞLU'NUN KENDİSİNE GÖRE BİR TARZI VARDI"

Ama ne yaptıysak CHP ve muhalefetin standartını yükseltmeyi başaramadık. Bu partide zaman içinde söylemler değişti, hatta başkanlık koltuğunda oturanlar da değişti. Hiçbir değişim CHP'nin siyasi. Bu partide öyle bir şey var ki her gelen gideni aratıyor. Devrik genel başkan Bay Kemal ile pek anlaşamaz hatta sık sık karşıya gelirdik. Yürüyen merdivene ters binse de aday olduğu seçimler de kendine oy veremese de, Kuzey Kıbrıs'taki Maraş'ın adını daha önce hiç duymasa da yani siyasi hayatı boyunca bizi ve milletimizi pek çok güldürmüş olsa da yine de Bay Kemal'in kendisine göre bir tarzı vardı. 13 kez Bay Bay Kemal yaptı.

Özgür Özelden skandal! Bedelli askerlik yapanları hedef aldı... CHP bedelli Ekrem İmamoğlu ve diğer adaylar için kimlerden oy isteyecek?Özgür Özelden skandal! Bedelli askerlik yapanları hedef aldı... CHP bedelli Ekrem İmamoğlu ve diğer adaylar için kimlerden oy isteyecek?

Özgür Özel'den skandal! Bedelli askerlik yapanları hedef aldı... CHP 'bedelli' Ekrem İmamoğlu ve diğer adaylar için kimlerden oy isteyecek?

AK Parti Sivas mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli mesajlar

ÖZEL'E BEDELLİ TEPKİSİ

CHP'nin yeni genel başkanı ise tam bir hayal kırıklığı oldu. Kendince oynadığı orta oyunlarını daha önce hiç takip etmediğimiz için çapı konusunda pek fikir sahibi değildik. Kameralar oraya çevrilince sadece CHP'li kardeşlerimizi değil inanın bizi de üzdü. Bu kadarını biz de beklemiyorduk. Oturduğu koltuğa bu kadar yakışmayacağını onu oraya getirenler de takip etmiyordu. Şimdi de çıkmış bedelli askerlik yapanlar bize oy vermesin, istemiyoruz demiş. Anlaşılan makamını bağışlayan ağababaları kulağını çekmiş ki kendini daha sonra düzeltmeye çalıştı. Biz 40 yıldır. Bölücü terörle mücadele eden ülkeyiz.

Eğer öyleyse ayrı bir felaketle, değilse başka bir oyunla karşı karşıyayız. Askerlik vazifesini bedelli olarak yapanlardan oy istemesin, varsın CHP Genel Başkanı tüm bunları yaparken aynı zamanda bölücü örgütün uzantılarıyla DEM'lenmekten durmasın. Biz bölücülük ve bozgunculuk yapanlarla asla olmayacağız. Biz hiçbir ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızın milletimizin her bir ferdinin oyuna talibiz. CHP'nin mevcut durumuna bakıp da umudu sönen insanlarımızdan çok güçlü destek bekliyoruz. Hiçbir vatandaşımız bu çapsızlığa, bu vizyonsuzluğa mahkûm ve mecbur değildir. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Türkiye'yi bölgesel ve küresel güç haline getirme azmimizle aziz milletimizin hizmetindeyiz.

RAMAZAN MESAJI

Ramazan'da tutacağınız oruçların şimdiden Allah katında kabul olmasını diliyorum. Rabbim bizlere ramazanın bayramı gelmeden 31 Mart'ta milli irade bayramına da birlikte olmayı hazin etsin inşallah. Sivaslı kardeşlerimin bu hususta tüm Türkiye'ye örnek olacağına inanıyorum.

''ALANDA 75 BİN KİŞİ VAR''

 Ne zaman aramıza ayrılığı soktuysak, her birimiz kendi benlik davamıza kapıldıysak işte o zaman başımıza gelmeyen felaket kalmadı. Cumhuriyetimizin ilk asrında yürütülen kavgaların, yaşanan krizlerin, terörün ülkemize hangi ağır maliyetleri olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Girerken emniyet teşkilatına sordum. Şu anda karşımdaki katılımı öğrendim, 75 bin kişi. İşte Sivas bu.

Sivas'a da son 21 yılda günümüz rakamlarıyla toplam 197 milyar Tl tutarında yatırım yaptık. Eğitimde 3 bin 677 adet derslik inşa ettik. Gençlik ve sporda 17 bin kişilik kapasiteli Yüksek öğretim yurtları inşa ettik. Sosyal yardımlarda ilimizdeki ihtiyaç sahipleri için 4,5 milyar TL'lik kaynak aktardık. Toplam 1415 yataklı 24 hastaneyle birlikte 61 adet sağlık tesis hizmete aldık. TOKİ vasıtasıyla 11 bin 619 konutu tamamlayıp hak sahiplerine teslim ettik.

''CHP'DE HER GELEN GİDENİ ARATIYOR''

81 vilayetimizin en ücrasına kadar tüm köylerimizin adeta çehresini değiştirdik. Mesela Sivasımızı modern dünyanın en büyük imkanı olan hızlı trenle buluşturduk mu? Saymaya kalksak saatler sürecek nice reformu ülkemize kazandırdık mı? Ama ne yaptıysak CHP ve muhalefetin standardını yükseltmeyi başaramadık. Zaman içinde söylemler, genel başkanlık koltuğunda oturan şahıslar bile değişti. Hiçbir değişim, CHP’nin siyasi tükenmişliğine çare olmadı. Bu partide her gelen gideni aratıyor.

(Ankara-Sivas YHT hattı) Daha düne kadar bu yatırımı gereksiz bulanların da hızlı treni kullandığını görüyor, açıkçası bundan memnuniyet duyuyoruz  Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri

Bu haber 252911 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son dakika... MGK toplantısı sona erdi: 'Irak ve Suriye’de herhangi bir oldubittiye fırsat verilmeyecek'
Son dakika... MGK toplantısı sona erdi: 'Irak ve Suriye’de...
Özgür Özel'den Gezi açıklaması: Arkadaşlarımızın içerde tutulması Anayasa'nın ihlalidir
Özgür Özel'den Gezi açıklaması: Arkadaşlarımızın içerde...