Son seçim anket sonuçları! Muhalefet adeta dağıldı!...

 Son seçim anket sonuçları! Muhalefet adeta dağıldı! Erdoğan'ın ve AK Parti'nin oyu arttı! Seçim tek turda bitiyor  

14 Mayıs Genel Seçimleri öncesi Cumhur İttifakı ve Altılı Koalisyon oy oranları merak ediliyor. A Haber ekranlarına konuk olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen çarşamba günü sonuçlanan anket çalışmalarının sonuçlarını paylaştı. Başkan Erdoğan ve AK Parti'nin oy oranı ne kadar? sorusunu yanıtlayan Şen "Bitirdiğimiz hafta itibariyle bir seçim olsaydı Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın oy oranı yüzde 53 olarak gözüküyor. AK Parti'nin oy seviyesi ise yüzde 41 civarında." dedi.

30 Mart 2023 - 01:10

 Son seçim anket sonuçları! Muhalefet adeta dağıldı! Erdoğan'ın ve AK Parti'nin oyu arttı! Seçim tek turda bitiyor  

Giriş Tarihi: 18.03.2023 Güncelleme Tarihi: 19.03.2023 

14 Mayıs seçimleri son anketi: Başkan Erdoğan yüzde 53, AK Parti yüzde 41

İşte Başkan Erdoğan'ın masasındaki son seçim anket sonuçları! AK Parti'nin oy oranı yüzde kaç? Mustafa Şen A Haber'de açıkladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen çarşamba günü sonuçlanan anket çalışmalarının sonuçlarını paylaştı. Manipülatif anketler ile ilgili de konuşan Şen, muhalefetin de Erdoğan'ın kazanacağı gerçeğinin farkında olduğunu söyledi.

SON SEÇİM ANKET SONUÇLARI: Muhalefet adeta dağıldı! Erdoğan'ın ve AK Parti'nin oyu arttı! Seçim tek turda bitiyor

 Türkiye 14 Mayıs 2023 tarihine kilitlendi. Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı Altılı Masa ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu aday gösterdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen ise katıldığı canlı yayında bu hafta yapılan son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı.

Şen "Bitirdiğimiz hafta itibariyle bir seçim olsaydı Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın oy oranı yüzde 53 olarak gözüküyor. AK Parti'nin oy seviyesi ise yüzde 41 civarında." dedi. 

Mustafa Şen'in açıklamaları şu şekilde; 

Normalde ayda 3-4 tane anket yaptırıyorduk. Ancak şu an bunu haftada 3-4 anket yaptırıyoruz. Profesyonellere yaptırıyoruz bu anketleri.

ERDOĞAN YÜZDE 53, AK PARTİ YÜZDE 41

Bitirdiğimiz hafta itibariyle bir seçim olsaydı Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın oy oranı yüzde 53 olarak gözüküyor. AK Parti'nin oy seviyesi ise yüzde 41 civarında.

"ANKETLER DEĞERLENDİRME ARAÇLARIDIR"

Başka partilerin oy oranının söylemem şık olmaz. Anketler ölçme araçları değil değerlendirme araçlarıdır. O yüzden net konuşmamak gerekir. Ama şu an görünen anketler bu şekilde.

"HAFTADA 3-4 ARAŞTIRMA YAPIYORUZ"

Bu sonuçları çarşamba günü aldım. Her günü birbirinin arkasına katarak anketler yaptırıyoruz. Haftada 3-4 araştırma yapıyoruz. Bunu daha önceden ayda bir olarak yapıyorduk. 10 gün içinde bu araştırmaları yapıyoruz.

14 Mayıs seçimleri son anketi: Başkan Erdoğan yüzde 53, AK Parti yüzde 41

14 Mayıs Genel Seçimleri öncesi Cumhur İttifakı ve Altılı Koalisyon oy oranları merak ediliyor.  A Haber ekranlarına konuk olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen çarşamba günü sonuçlanan anket çalışmalarının sonuçlarını paylaştı. Başkan Erdoğan ve AK Parti'nin oy oranı ne kadar? sorusunu yanıtlayan Şen "Bitirdiğimiz hafta itibariyle bir seçim olsaydı Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın oy oranı yüzde 53 olarak gözüküyor. AK Parti'nin oy seviyesi ise yüzde 41 civarında." dedi. Manipülatif anketler ile ilgili de konuşan Şen, muhalefetin de Başkan Erdoğan'ın kazanacağını bildiğini ve bu gerçeğin farkında olduğunu söyledi.

14 Mayıs seçimleri son anketi: Başkan Erdoğan yüzde 53, AK Parti yüzde 41

Türkiye 14 Mayıs 2023 tarihine kilitlendi. Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a karşı Altılı Koalisyon ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu aday gösterdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen ise A Haber ekranlarında katıldığı canlı yayında bu hafta yapılan son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı.

"HAFTADA 3-4 ANKET YAPTIRIYORUZ"

Mustafa Şen şunları söyledi: Normalde ayda 3-4 tane anket yaptırıyorduk. Ancak şu an bunu haftada 3-4 anket yaptırıyoruz. Profesyonellere yaptırıyoruz bu anketleri.

"2018 SONUÇLARINA YAKIN SONUÇLAR GÖRÜYORUZ"

2018 sonuçlarına yakın sonuçları görüyoruz. Muhalefetin o zamanki açıklamalarıyla bugün yaptıkları açıklamalarla aynı. Sayın Kılıçdaroğlu kaybedecek gibi duruyor şu an. Bunun siyasetle alakası yok bu bilimsel bir veridir.

"İNSANLARI SOKAĞA DÖKMEK İSTİYORLAR"

Manipülatif anketler ile ilgili de konuşan Şen, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kazandığını muhalefet görüyor. 4 Mayıs gecesi insanları sokağa dökmek istiyorlar" dedi.

İşte Başkan Erdoğan’ın masasındaki son seçim anketi! AK Parti’nin oy oranı yüzde kaç? Mustafa Şen A Haber’de açıkladı2023 seçimlerine artık az bir süre kalırken ülke genelinde yapılan anket çalışmaları da hız kazandı. A Haber ekranlarına konuk olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen çarşamba günü sonuçlanan anket çalışmalarının sonuçlarını paylaştı. İşte Başkan Erdoğan ve AK Parti'nin oy oranı... Seçim anketlerinde son durum ne? AK Parti'nin oy oranı kaç?

2023 seçimlerine artık çok az bir süre kalırken anket çalışmaları da hız kazandı. Çok sayıda kuruluş tarafından yapılan anketler seçimlerin sonuçlarına yönelik öngörü oluşturuyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen A Haber ekranlarında katıldığı canlı yayında bu hafta yapılan son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı.

"HAFTADA 3-4 ANKET YAPTIRIYORUZ"

Normalde ayda 3-4 tane anket yaptırıyorduk. Ancak şu an bunu haftada 3-4 anket yaptırıyoruz. Profesyonellere yaptırıyoruz bu anketleri.

"ERDOĞAN'IN OYU YÜZDE 53"

Bitirdiğimiz hafta itibariyle bir seçim olsaydı Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın oy oranı yüzde 53 olarak gözüküyor. AK Parti'nin oy seviyesi ise yüzde 41 civarında.

"ANKETLER DEĞERLENDİRME ARAÇLARIDIR"

Başka partilerin oy oranının söylemem şık olmaz. Anketler ölçme araçları değil değerlendirme araçlarıdır. O yüzden net konuşmamak gerekir. Ama şu an görünen anketler bu şekilde.

ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILAN ANKET SONUÇLARI

Bu sonuçları çarşamba günü aldım. Her günü birbirinin arkasına katarak anketler yaptırıyoruz. Haftada 3-4 araştırma yapıyoruz. Bunu daha önceden ayda bir olarak yapıyorduk. 10 gün içinde bu araştırmaları yapıyoruz.

2018'E YAKIN DURUYOR

2018 sonuçlarına yakın sonuçları görüyoruz. Muhalefetin o zamanki açıklamalarıyla bugün yaptıkları açıklamalarla aynı. Sayın Kılıçdaroğlu kaybedecek gibi duruyor şu an. Bunun siyasetle alakası yok bu bilimsel bir veridir.

Son anket sonuçları belli oldu14 Mayıs Genel Seçimleri öncesi Cumhur İttifakı ve Altılı Koalisyon oy oranları merak ediliyor.  A Haber ekranlarına konuk olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen çarşamba günü sonuçlanan anket çalışmalarının sonuçlarını paylaştı. Başkan Erdoğan ve AK Parti'nin oy oranı ne kadar? sorusunu yanıtlayan Şen "Bitirdiğimiz hafta itibariyle bir seçim olsaydı Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın oy oranı yüzde 53 olarak gözüküyor. AK Parti'nin oy seviyesi ise yüzde 41 civarında." dedi. Manipülatif anketler ile ilgili de konuşan Şen, muhalefetin de Başkan Erdoğan'ın kazanacağını bildiğini ve bu gerçeğin farkında olduğunu söyledi.  Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri

Şaibeli grup yine sahnede: Oy ve Ötesi 14 Mayıs'ta kaos göreviyle ortaya çıktıSeçim öncesi vatandaştan çağrı: Bağımsız Türkiye'nin, milli ordunun, milli...

Seçim öncesi vatandaştan çağrı: Bağımsız Türkiye'nin, milli ordunun, milli...

Bu haber 327242 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son dakika... MGK toplantısı sona erdi: 'Irak ve Suriye’de herhangi bir oldubittiye fırsat verilmeyecek'
Son dakika... MGK toplantısı sona erdi: 'Irak ve Suriye’de...
Özgür Özel'den Gezi açıklaması: Arkadaşlarımızın içerde tutulması Anayasa'nın ihlalidir
Özgür Özel'den Gezi açıklaması: Arkadaşlarımızın içerde...