Son dakika | Gaziantep’te canlı bomba alarmı! Emniyet...
Reklam

Son dakika | Gaziantep'te canlı bomba alarmı! Emniyet Müdürlüğü'nde 1 kişi polisler tarafından vuruldu

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde 'kendisini patlatacağını' belirten kişi, polislerce vurularak etkisiz hale getirildi. Bölgeye gelen bomba imha uzmanları dronla, etkisiz hale getirilen şüphelinin üzerini inceledi. Gaziantep Valisi Davut Gül, 'Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde bomba süsü verilmiş şekilde saldırı girişiminde bulunan bir kişi polislerimizce yaralı olarak etkisiz hale getirildi.' dedi.

26 Mayıs 2022 - 18:39

Son dakika | Gaziantep'te canlı bomba alarmı! Emniyet Müdürlüğü'nde 1 kişi polisler tarafından vuruldu

Giriş Tarihi: 26.05.2022 Güncelleme Tarihi: 26.05.2022 

Son dakika: Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde hareketli dakikalar! 1 kişi etkisiz hale getirildi... Vali Gül'den ilk açıklama

Son dakika haberleri...Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde "kendisini patlatacağını" belirten kişi, polislerce vurularak etkisiz hale getirildi. Gaziantep'te Emniyet Müdürlüğü önünde etkisiz hale getirilen şahsın üzerinde bomba imha ekipleri inceleme yaptı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül, "Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüzün önünde bomba süsü verilmiş şekilde saldırı girişiminde bulunan bir kişi  polislerimiz tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirilmiştir. Olay çok yönlü olarak araştırılmakta olup ilgili kişinin çok sayıda adli kaydı bulunmaktadır. Geçmiş olsun" dedi

Son dakika | Gaziantep’te canlı bomba alarmı! Emniyet Müdürlüğü’nde 1 kişi polisler tarafından vurulduGaziantep Emniyet Müdürlüğü'nde 1 kişi polisler tarafından vurularak etkisiz hale getirildi. İddiaya göre "üzerimde bomba var" diyen bir kişi polisler tarafından vuruldu. Olay sonrası bölgede sıkı güvenlik önlemleri alındı. Canlı bomba ihtimaline karşı 2 drone havada aktif görev aldı. Bölgeye sinyal kesiciler (jammer) de intikal etti.

Öte yandan Gaziantep Valisi Davut Gül, olaya dair Twitter’dan açıklama yaptı ve “Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüzün önünde bomba süsü verilmiş şekilde saldırı girişiminde bulunan bir kişi polislerimiz tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirilmiştir. Olay çok yönlü olarak araştırılmakta olup ilgili kişinin çok sayıda adli kaydı bulunmaktadır.” dedi. Ayrıca üzerinde bomba olmadığı tespit edilen zanlı yapılan aramanın ardından ambulansa hastaneye kaldırıldı. A Haber sahadan muhabirleriyle sıcak haberi canlı yayında saniye saniye aktardı.

Son dakika: Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde hareketli dakikalar! 1 kişi etkisiz hale getirildi... Vali Gül’den ilk açıklama

İl Emniyet Müdürlüğü ana giriş kapısına gelen bir kişi, üzerindeki yeleği ve elindeki kumandayı göstererek, polislere "kendisini patlatacağını" söyledi.

Zanlı, "canlı bomba" olabileceği şüphesiyle polisler tarafından vuruldu.

Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Emniyet müdürlüğünün bulunduğu Prof. Dr. Muammer Aksoy Bulvarı, tedbir amaçlı yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

Son dakika | Gaziantep’te canlı bomba alarmı! Emniyet Müdürlüğü’nde 1 kişi polisler tarafından vurulduGaziantep Emniyet Müdürlüğü'nde 1 kişi polisler tarafından vurularak etkisiz hale getirildi. İddiaya göre "üzerimde bomba var" diyen bir kişi polisler tarafından vuruldu. Olay sonrası bölgede sıkı güvenlik önlemleri alındı. Canlı bomba ihtimaline karşı 2 drone havada aktif görev aldı. Bölgeye sinyal kesiciler (jammer) de intikal etti. Öte yandan Gaziantep Valisi Davut Gül, olaya dair Twitter’dan açıklama yaptı ve “Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüzün önünde bomba süsü verilmiş şekilde saldırı girişiminde bulunan bir kişi polislerimiz tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirilmiştir. Olay çok yönlü olarak araştırılmakta olup ilgili kişinin çok sayıda adli kaydı bulunmaktadır.” dedi. Ayrıca üzerinde bomba olmadığı tespit edilen zanlı yapılan aramanın ardından ambulansa hastaneye kaldırıldı. A Haber sahadan muhabirleriyle sıcak haberi canlı yayında saniye saniye aktardı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde "kendisini patlatacağını" belirten kişi, polislerce vurularak etkisiz hale getirildi.

"ÜZERİMDE BOMBA VAR" DEDİ

Son dakika... Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde canlı bomba şüphelisi etkisiz hale getirildi
İl Emniyet Müdürlüğü ana giriş kapısına gelen bir kişi, üzerindeki yeleği ve elindeki kumandayı göstererek, polislere "kendisini patlatacağını" söyledi.

Zanlı, "canlı bomba" olabileceği şüphesiyle polisler tarafından vuruldu.

Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Bölgeye bomba imha ekipleri sevk edildi ve şahsa gerekli müdahale yapıldı.

Emniyet müdürlüğünün bulunduğu Prof. Dr. Muammer Aksoy Bulvarı, tedbir amaçlı yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

SIKI ÖNLEMLER ALINDI! A HABER OLAY YERİNDE

A Haber muhabiri Ata Gündüz Kurşun, "Canlı bomba ihtimaline karşı 2 drone havada aktif görev alıyor. Bölgeye sinyal kesiciler (jammer) de intikal etti." bilgisini paylaştı

VALİDEN FLAŞ AÇIKLAMALAR: ŞAHSIN ÇOK SAYIDA ADİLİ KAYDI VAR

Gaziantep Valisi Davut Gül, olaya dair Twitter'dan açıklama yaptı ve "Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüzün önünde bomba süsü verilmiş şekilde saldırı girişiminde bulunan bir kişi polislerimiz tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirilmiştir. Olay çok yönlü olarak araştırılmakta olup ilgili kişinin çok sayıda adli kaydı bulunmaktadır." dedi.

ŞAHIS YARALI OLARAK HASTANEYE KALDIRILDI

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde polisler tarafından vurularak etkisiz hale getirilen şahıs üzerinde polisler arama yaptı.

Üzerinde bomba olmadığı tespit edilen şahıs yapılan aramanın ardından ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldı.

Şahsın üzerinde ve yere bıraktığı poşette herhangi bir patlayıcı maddeye ulaşılmadı.

Öte yandan ise Gaziantep Valisi Davut Gül ve Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ da olay yerinde inceleme yaptı.

DAHA ÖNCE AYNI EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE SALDIRI YAPILMIŞTI

Öte yandan İl Emniyet Müdürlüğü'ne 1 Mayıs 2016'da DEAŞ terör örgütü tarafından bomba yüklü araçla saldırı düzenlenmiş, 3 polis memuru şehit olmuştu.

Son dakika haberleri...İl Emniyet Müdürlüğü ana giriş kapısına gelen bir kişi, üzerindeki yeleği ve elindeki kumandayı göstererek, polislere "kendisini patlatacağını" söyledi.

Zanlı, "canlı bomba" olabileceği şüphesiyle polisler tarafından vuruldu.

Gaziantep'te 1 kişi polisler tarafından etkisiz hale getirildi

Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Emniyet müdürlüğünün bulunduğu Prof. Dr. Muammer Aksoy Bulvarı, tedbir amaçlı yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

BOMBA İMHA UZMANLARI OLAY YERİNE GELDİ!

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önüne gelerek üzerinde bulunan Can bombayı patlatacağını söyleyen bir kişi uzun süre ikna edilmeye çalışıldı. Bu sırada emniyetin önünden geçen Muammer Aksoy Bulvarı tedbir amaçlı trafiğe kapatıldı.

Üzerindeki yelekte bomba olduğunu söyleyen şüpheli ikna edilemeyince görevli polisler tarafından edilerek etkisiz hale getirildi.

Gaziantep'te Emniyet Müdürlüğü önünde etkisiz hale getirilen şahsın üzerinde bomba imha ekipleri inceleme yaptı.

ÜZERİNDE BOMBAYA RASTLANMADI

Defalarca kez ateş edilen şahıs, ağır şekilde yaralanarak, yere yığıldı.

Olayın ardından özel kıyafetlerini giyen bomba imha ekipleri şahsın üzerinde bomba araması yaptı. Şahsın üzerinde ve yere bıraktığı poşette herhangi bir patlayıcı maddeye ulaşılmadı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Üzerinde bomba olmadığı tespit edilen şahıs yapılan aramanın ardından ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldı. Öte yandan ise Gaziantep Valisi Davut Gül ve Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ da olay yerinde inceleme yaptı.

VALİ GÜL: BOMBA SÜSÜ VERİLMİŞ ŞEKİLDE SALDIRI GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Gaziantep Valisi Davut Gül olayla ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüzün önünde bomba süsü verilmiş şekilde saldırı girişiminde bulunan bir kişi polislerimiz tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirilmiştir. Olay çok yönlü olarak araştırılmakta olup ilgili kişinin çok sayıda adli kaydı bulunmaktadır. Geçmiş olsun" dedi.

Bomba imha ekipleri şahsın üzerinde bomba araması yapıyor
Öte yandan İl Emniyet Müdürlüğü'ne 1 Mayıs 2016'da DEAŞ terör örgütü tarafından bomba yüklü araçla saldırı düzenlenmiş, 3 polis memuru şehit olmuştu.

Gaziantep’te canlı bomba alarmıGAZİANTEP'TE CANLI BOMBA ALARMI

Gaziantep’te canlı bomba alarmı! Polis 1 kişiyi vurduGAZİANTEP'TE CANLI BOMBA ALARMI! POLİS 1 KİŞİYİ VURDU

Gaziantep canlı bomba kim, ismi açıklandı mı?GAZİANTEP CANLI BOMBA KİM, İSMİ AÇIKLANDI MI?

Bu haber 990387 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Adana'da yeni petrol keşiflerine işaret etti!
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Adana'da yeni petrol...
Kahramanın izinde 12 bin Ömer Halis!
Kahramanın izinde 12 bin Ömer Halis! "Bir Ömer Halisdemir gitti...