Merhum Başbakan Erbakan 1 doların sırrını işte böyle...
Reklam

Merhum Başbakan Erbakan 1 doların sırrını işte böyle anlatmıştı: Siyonizmin parasıdır!

Merhum Başbakan Necmettin Erbakan, yıllar önce katıldığı bir televizyon programında doların sırrına değinmişti. Siyonizme kaynak sağlamak amaçlı kullanılan para, katil İsrail’in Gazze’deki sivil katliamıyla yeniden gündeme geldi. İşte merhum lider Erbakan'ın o müthiş tespiti...

20 Kasım 2023 - 02:19

Merhum Başbakan Erbakan 1 doların sırrını işte böyle anlatmıştı: Siyonizmin parasıdır!

Giriş Tarihi: 20.11.2023  

Erbakan 1 Dolar'ın sırrını anlatıyor

Erbakan, katıldığı bir televizyon programında 1 Dolar'ın sırrını böyle anlatmıştı. Bilindiği üzere FETÖ kamuflajlı NATO organizasyonu olan 15 Temmuz kanlı darbe girişimine katılan askerlerin üzerinde 1 Dolar çıkmıştı.

Merhum Başbakan Erbakan 1 doların sırrını işte böyle anlatmıştı: Siyonizmin parasıdır!Merhum Başbakan Necmettin Erbakan, yıllar önce katıldığı bir televizyon programında doların sırrına değinmişti. Siyonizme kaynak sağlamak amaçlı kullanılan para, katil İsrail’in Gazze’deki sivil katliamıyla yeniden gündeme geldi. İşte merhum lider Erbakan'ın o müthiş tespiti...

Merhum Erbakan 1 doların sırrını işte böyle anlatmıştıİşgalci İsrail'in Gazze'deki masum sivillere yönelik insanlık dışı katliamının üstünden haftalar geçerken, Necmettin Erbakan'ın Siyonizme kaynak sağlamak amaçlı kullanılan dolar hakkında söyledikleri bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturdu.

Merhum Başbakan Necmettin Erbakan, yıllar önce katıldığı bir televizyon programında doların sırrına değinmişti.

ABD parasının siyonist güçlerin elinde olduğunu ve bu güçlerin doları kullanarak kendisine karşı gelenlere operasyon çektiğini anlatan Erbakan'ın adeta bu günlere ışık tuttu.

Siyonizme kaynak sağlamak amaçlı kullanılan para, Erbakan tarafından işte böyle tasvir edildi.

"DOLAR SİYONİZMİN PARASIDIR! AMERİKAN MERKEZ BANKASI BUNU KİRALIYOR"

İşte merhum lider Erbakan'ın o müthiş tespiti:

"Doların üzerinden bir piramit var, 13 katlı. Dolar ben-i İsrail'in parasıdır. Siyonizm'in parasıdır. Amerikan merkez bankası bunu kiralayarak kullanıyor. Senede 500 milyar dolar kira ödüyor.

Rockefeller'in bankasını parası. Üzerine de mührünü basmış, o mühürde ne diyor? Annuıt coeptıs latince, dünya hakimiyetine ulaştık. Neyle? Yeni dünya düzeniyle. Neymiş o dünya düzeni? 13 katli bir piramit. Biz bu 13 katlı insan organizasyonuyla, ben-i İsrail'den olmayan kimseyi, ben-i İsrail'e hizmet edecek organizasyonu kurmuşuz. "

 

.

 

Bu haber 236632 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Yerlikaya'dan fenomenlere ve fon vurguncularına net mesaj: Enselerine çökeceğiz
Bakan Yerlikaya'dan fenomenlere ve fon vurguncularına net mesaj:...
Bahçeli'den son dakika Filistin çıkışı: İlk kez bu ifadeyi kullandı
Bahçeli'den son dakika Filistin çıkışı: İlk kez bu ifadeyi...