Manisa’da MHP Rüzgarı,

Manisa'da MHP Rüzgarı,

Manisa'da MHP rüzgarı, Son yedi gündür yapılan kamuoyu araştırmasında, bugüne kadar yapılan seçimlerde görülmeyen sevgi ve teveccüh var, 4 ve 5 milletvekili meclise göndermesi sürpriz sayılmaz.

04 Mayıs 2023 - 04:35

Manisa'da MHP Rüzgarı, 
Giriş Tarihi: 02.05.2023  01:29 Güncelleme Tarihi: 02.05.2023  04:31

ERKAN AKÇAY

Manisa'da MHP rüzgarı, Son yedi gündür yapılan kamuoyu araştırmasında, bugüne kadar yapılan seçimlerde görülmeyen sevgi ve teveccüh var, 4 ve 5 milletvekili meclise göndermesi sürpriz sayılmaz. Bu başarı ekip birlik beraberlik çalışması, en başta Erkan Akçay'ın, görüştüğümüz seçmen ifadesi  Erkan Akçay  Devletle Halkı birbirine kavuşturma kabiliyeti olan, Devlet adamlığı misyonunu sahaya doğal tutumuyla çok iyi yansıtabildiği görülmektedir. Karşılaştığı kişiler üzerinde dertleşe bileceği yakınlık kurabileceği hissini uyandıran bir yapıya sahip olması.

   ALİ UÇAK

Ali Uçak bey geçmişte Belediye Başkanlığı ve bugüne kadar siyasi davranışları bakımından, ayrıca Aile olarak hayır severliklerinden dolayı küçük büyük  herkesin sevgisine kazanmışlardır, bundan sonrada seçilmesi halinde bu güven ve teveccühün artarak devam edeceği görülmektedir. Merkez araştırma şirketi tarafından son bir haftadır yapılan kamuoyu araştırmasında  Alaşehir ve Sarıgöl İlçesinde görüşülen her seçmenin cevabı bu defa biz kendi adayımıza oy vereceğiz kendisini yakinen tanımaktayız, 

CENGİZ  ERGÜN
 Manisa Merkez ve İlçelerinde çok kapsayıcı icraat anlayışını tesis etmiştir. Çevresinde ve yakınında olan, büyüğün, küçüğün herkese dokunma kabiliyeti olan yöneticilik sergilemiştir. Bu seçim kampanyasında, seçmenin beklentilerine, hissiyatına uygun dinamik bir tavırla, bu yönüyle  Seçim kampanyasında ekibiyle Amiral gemisi görümünde çok etkin bir önderlik  sergilemektedir.

Image

Image


Image

Image

Image
Manisa'da MHP rüzgarı, Son yedi gündür yapılan kamuoyu araştırmasında, bugüne kadar yapılan seçimlerde görülmeyen sevgi ve teveccüh var, 4 ve 5 milletvekili meclise göndermesi sürpriz sayılmaz.

Bu haber 423391 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son dakika... MGK toplantısı sona erdi: 'Irak ve Suriye’de herhangi bir oldubittiye fırsat verilmeyecek'
Son dakika... MGK toplantısı sona erdi: 'Irak ve Suriye’de...
Özgür Özel'den Gezi açıklaması: Arkadaşlarımızın içerde tutulması Anayasa'nın ihlalidir
Özgür Özel'den Gezi açıklaması: Arkadaşlarımızın içerde...