ERASLAN AİLESİ’NDEN TAZİYE TEŞEKKÜR MESAJI

ERASLAN AİLESİ'NDEN TAZİYE TEŞEKKÜR MESAJI

29 Mayıs tarihinde ebediyete intikal eden Kızım Merhume Reyhan Tandoğan'ın vefatı nedeniyle bizleri yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan, taziyemize iştirak eden, telefonla taziyelerini bildiren, mesaj, çiçek gönderen ve evimize kadar gelerek acımıza ortak olan tüm dostlarımıza, akrabalarımıza ve arkadaşlarımıza göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı şahsım ve ailem adına sonsuz teşekkür ederiz. Hepinizden Allah razı olsun.

02 Haziran 2020 - 20:44

Eraslan  ailesi  Kızları Merhume Reyhan Tandoğan'ın  vefatı dolayısıyla,Taziye Teşekkür Mesajı

Giriş Tarihi: 02.06.2020  17:32 Güncelleme Tarihi: 02.06.2020  20:34

29 Mayıs tarihinde ebediyete intikal eden Kızım Merhume Reyhan Tandoğan'ın  vefatı nedeniyle bizleri yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan, taziyemize iştirak eden, telefonla taziyelerini bildiren, mesaj, çiçek gönderen ve evimize kadar gelerek acımıza ortak olan tüm dostlarımıza, akrabalarımıza ve arkadaşlarımıza göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı şahsım ve ailem adına sonsuz teşekkür ederiz. Hepinizden Allah razı olsun.  

Uzaktan yakından cenazemize katılan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen, internet aracılığı ile mesajını ileten, definden önce ve sonra taziyemize gelip acımızı paylaşan, Türkiye'nin her yerinden dualarını esirgemeyen akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza, hemşerilerimize ve gönüldaşlarımıza ailemiz adına çok teşekkür ediyoruz. Cümle geçmişlerimize Allah'tan rahmet, herkese sağlık ve afiyet dileriz…"ERASLAN AİLESİ ADINA, BABALARI ÖMER ERASLAN"

Bu haber 201586 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özgür Özel'den Gezi açıklaması: Arkadaşlarımızın içerde tutulması Anayasa'nın ihlalidir
Özgür Özel'den Gezi açıklaması: Arkadaşlarımızın içerde...
İsrail, Refah'ta çadır kampı bombaladı: 45 Filistinli öldü
İsrail, Refah'ta çadır kampı bombaladı: 45 Filistinli öldü