Diplomasi maratonuna kısa mola! Önce ısındı sonra oyun kurdu!...
Reklam

Diplomasi maratonuna kısa mola! Önce ısındı sonra oyun kurdu! İşte Erdoğan'ın basketbol performansı

Geçtiğimiz günlerde yoğun bir diplomasi trafiği içerisinde olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, basketbol maçıyla beraber stres attı. Sporcu karakteriyle bilinen Cumhurbaşkanı Erdoğan bir kez daha basketbol oynamak için parkeye indi o anları sosyal medya hesabından paylaşan Mustafa Varank, "Masada, sahada, sporda mücadeleye devam!" notunu düştü.

24 Eylül 2023 - 12:44

Başkan Erdoğan formunda! Basketbol maçı için parkeye indi! İşte o renkli anlar ve diyaloglar...

Giriş Tarihi: 24.09.2023 Güncelleme Tarihi: 24.09.2023 

Başkan Erdoğan parkeye indi: Masada, sahada, sporda mücadeleye devam!

Diplomasi maratonuna kısa mola! Önce ısındı sonra oyun kurdu! İşte Erdoğan'ın basketbol performansı

Diplomasi maratonuna kısa mola! Önce ısındı sonra oyun kurdu! İşte Erdoğan'ın...Geçtiğimiz günlerde yoğun bir diplomasi trafiği içerisinde olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, basketbol maçıyla beraber stres attı. Sporcu karakteriyle bilinen Cumhurbaşkanı Erdoğan bir kez daha basketbol oynamak için parkeye indi o anları sosyal medya hesabından paylaşan Mustafa Varank, "Masada, sahada, sporda mücadeleye devam!" notunu düştü.

Son dakika haberi! AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, sosyal medya hesabından Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın basketbol oynadığı görüntüleri paylaştı. Videoda, yeşil yelekli takımın kaptanlığını yapan Başkan Erdoğan, Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri ve eski milli basketbolcu Ömer Onan’ı “Haydi Ömer, yap sayını” diyerek motive ediyor. Oldukça çekişmeli geçen maçlardan renkli diyaloglar da videoda yer alıyor.

Spora olan ilgisiyle bilinen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli branşlardaki müsabakaları takip ettiği gibi belirli aralıklarla da basketbol oynuyor. Başkan Erdoğan ile basket maçı yapan isimler de maçlardan görüntüleri zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

BAŞKAN ERDOĞAN PARKEYE İNDİ | VİDEO İZLE

O isimlerden biri de eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank. AK Parti Bursa Milletvekili Varank, sosyal medya hesabından yeni bir basketbol videosu yayınladı.

Mustafa Varank'ın X hesabından, "Masada, sahada, sporda mücadeleye devam!" notuyla paylaştığı video, Birleşmiş Milletler (BM) toplantılarına katılmak üzere gittiği Amerika Birleşik Devletleri'nden dönen Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile farklı günlerde oynanan basketbol maçlarına ait kolaj görüntülerden oluşuyor.

MAÇTAN ÖNCE ISINIYOR
Görüntüler, Başkan Erdoğan'ın kondisyon bisikletinde ısınmasıyla başlıyor. Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki maçlarda Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, MİT Başkanı İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, eski bakanlar Mevlüt Çavuşoğlu, Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Mustafa Varank, AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ile Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkan Vekili Ömer Onan'ın yer aldığı görülüyor.

TAKIM ARKADAŞLARINI MOTİVE EDİYOR
Videoda, yeşil yelekli takımın kaptanlığını yapan Başkan Erdoğan, Basketbol Federasyonu Genel Sekreteri ve eski milli basketbolcu Ömer Onan'ı "Haydi Ömer, yap sayını" diyerek motive ediyor. Oldukça çekişmeli geçen maçlardan renkli diyaloglar da videoda yer alıyor.

Başkan Erdoğan, TBF Başkan Vekili Ömer Onan'a yapılan bir faul sonrası "Faul oldu, ver ver, faul var" derken Alpay Özalan da "Tereyağından kıl çeker gibi aldım" karşılığını veriyor. Başka bir görüntüde ise Başkan Erdoğan, eski milli güreşçi Yerlikaya'ya "Hamza sen faul yaptın mı?" diye soruyor. Yerlikaya da, "Topu çektim efendim. Bir şey yapmadım" yanıtını veriyor.

TBMM, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çalışma arkadaşlarıyla basketbol oynarken çekilen görüntüleri paylaştı.

"MASADA, SAHADA, SPORDA MÜCADELEYE DEVAM"

Varank'ın sosyal medya hesabından, "Masada, sahada, sporda mücadeleye devam." ifadesiyle paylaştığı görüntülerde, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki basketbol sahasında çalışma arkadaşları ve milletvekilleriyle basketbol oynadığı anlar yer alıyor.

MAÇTA RENKLİ ANLAR

Görüntülerde Başkan Erdoğan'ın maç öncesi bisiklet çevirdiği görülürken, maçtan renkli anlara da yer verildi.

Maçta MİT Başkanı İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alpay Özalan, Ömer Onan gibi isimler de forma giydi.

BAŞKAN ERDOĞAN FORMUNDA

Başkan Erdoğan bulduğu sayılarla dikkat çekerken maç içinde eğlenceli anlar da yaşandı.

"YAP SAYINI ÖMER"

Diğer yandan maçta topla buluşan Ömer Onan'a "Yap sayını Ömer yap sayını" diyen Başkan Erdoğan, Onan'ın bulduğu 3'lük sonrası böyle tepki verdi.

 Başkan Erdoğan formunda! Basketbol maçı için parkeye indi! İşte o renkli anlar ve diyaloglar...

Başkan Erdoğan formunda! Basketbol maçı için parkeye indi! İşte o renkli anlar ve diyaloglar...Sporcu karakteriyle bilinen Başkan Erdoğan bir kez daha basketbol oynamak için parkeye indi. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank sosyal medya hesabından paylaştığı renkli görüntülerde Başkan Erdoğan bulduğu sayılarla dikkat çekti. Karşılaşmada İbrahim Kalın, Fahrettin Altun, Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Varank, Alpay Özalan, Ömer Onan gibi isimler de forma giyerken eğlenceli diyaloglar yaşandı. Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri

Bu haber 327149 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Yerlikaya'dan fenomenlere ve fon vurguncularına net mesaj: Enselerine çökeceğiz
Bakan Yerlikaya'dan fenomenlere ve fon vurguncularına net mesaj:...
Bahçeli'den son dakika Filistin çıkışı: İlk kez bu ifadeyi kullandı
Bahçeli'den son dakika Filistin çıkışı: İlk kez bu ifadeyi...