CHP’den FETÖ’ye KHK kalkanı! Tepki çeken buluşmada skandal...
Reklam

CHP'den FETÖ'ye KHK kalkanı! Tepki çeken buluşmada skandal isimler...

CHP, kanlı darbe teşebbüsü 15 Temmuz sonrası kamudan ihraç edilen FETÖ’cülere destek vermeye devam ediyor. FETÖ ile ilişiği olanlara yönelik düzenlenen KHK ile görevden alınanlar için CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde "KHK zulmüne son vereceğiz" sloganıyla, Türkiye'nin çeşitli illerinde programlar düzenleniyor. CHP tarafından, KHK'lıların da konuşturulduğu programların bir yenisi de Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şanlıurfa, Bingöl, Muş ve Şırnak'ta gerçekleştirilecek.

11 Ekim 2021 - 13:16 - Güncelleme: 11 Ekim 2021 - 14:40

Kılıçdaroğlu'ndan FETÖ'ye KHK kalkanı! CHP'den KHK'lılara destek programı

Giriş Tarihi: 11.10.2021  11:59 Son Güncelleme: 11.10.2021  12:20

CHP'den FETÖ'ye KHK kalkanı! Tepki çeken buluşmada skandal isimler...

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, KHK'lılar ile ilgili son açıklamasında da, oğlunun FETÖ’den dolayı işten atıldığını söyleyen bir kadına, KHK'lıları göreve döndürme sözü vererek "Ben söz verdim, hepsini görevlerine iade edeceğim. Suçu yoksa iade edeceğim. Bunu halledeceğiz, siz hiç merak etmeyin.” ifadelerini kullanmıştı.

Kılıçdaroğlu’ndan FETÖ’ye KHK kalkanı! CHP’den KHK’lılara destek programıCHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "KHK'lılara görevlerini iade edeceğiz" sözünden sonra partideki 5 vekil, Türkiye'yi gezerek KHK'lılara destek programı düzenliyor.FETÖ'cülerin kamu görevlerinden ayıklanmalarına tepki gösteren CHP, DiyarbakırMardinBatmanSiirtŞanlıurfaBingölMuş ve Şırnak'ta 'KHK zulmüne son vereceğiz' sloganıyla buluşmalar gerçekleştirecek. Skandal etkinliklerin ilki yarın saat 17.00'de Diyarbakır'da yapılacak.

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası kamu kurum ve kuruluşlarındaki FETÖ temizliği sürüyor. Kanun Hükmünde Kararnameler ile FETÖ'cüler görevlerinden uzaklaştırılırken, OHAL komisyonu da mağduriyetleri gidermek için gece gündüz çalışıyor. Mağduriyet yaşayanlar görevlerine iade edilirken, FETÖ'cüler ise cezalarını çekiyor. FETÖ'cülerin büyük yaygara kopardığı KHK uygulamasına CHP de karşı çıkıyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim için bir yandan HDP ile iş birliği yaparak PKK'ya göz yumarken, bir yandan da KHK vaadi ile FETÖ'ye göz kırpıyor.

CHP'DE YENİ SKANDAL: KHK BULUŞMALARI BAŞLIYOR
FETÖ'cülere kalkan olan CHP, "KHK zulmüne son vereceğiz" sloganı ile yollara düşüyor. Program kapsamında DiyarbakırMardinBatmanSiirtŞanlıurfaBingölMuş ve Şırnak'ta KHK ile ihraç edilenler ile buluşulacak.

CHP’den FETÖ’ye KHK kalkanı! Tepki çeken buluşmada skandal isimler...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun KHK'lılara görev sözü vermesinin ardından CHP harekete geçti. FETÖ'cülerin kamu görevlerinden ayıklanmalarına tepki göstererek kalkan olan CHP, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şanlıurfa, Bingöl, Muş ve Şırnak'ta 'KHK zulmüne son vereceğiz' sloganıyla buluşmalar gerçekleştirecek. Skandal etkinliklerin ilki yarın saat 17.00'de Diyarbakır'da yapılacak.

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası kamu kurum ve kuruluşlarındaki FETÖ temizliği sürüyor. Kanun Hükmünde Kararnameler ile FETÖ'cüler görevlerinden uzaklaştırılırken, OHAL komisyonu da mağduriyetleri gidermek için gece gündüz çalışıyor. Mağduriyet yaşayanlar görevlerine iade edilirken, FETÖ'cüler ise cezalarını çekiyor. FETÖ'cülerin büyük yaygara kopardığı KHK uygulamasına CHP de karşı çıkıyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim için bir yandan HDP ile iş birliği yaparak PKK'ya göz yumarken, bir yandan da KHK vaadi ile FETÖ'ye göz kırpıyor.

CHP'DE YENİ SKANDAL: KHK BULUŞMALARI BAŞLIYOR

FETÖ'cülere kalkan olan CHP, "KHK zulmüne son vereceğiz" sloganı ile yollara düşüyor. Program kapsamında Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt, Şanlıurfa, Bingöl, Muş ve Şırnak'ta KHK ile ihraç edilenler ile buluşulacak.

PROGRAMA KATILACAK İSİMLER SKANDALLARI İLE GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

KHK buluşmalarının ilk durağı yarın Diyarbakır olacak. CHP Diyarbakır İl Başkanlığı saat 17.00'de etkinliğin gerçekleşeceğini broşürler ile duyurdu.

Programa katılacak isimlerin skandalları ise bitmek bilmiyor. Gelin o isimlere yakından göz atalım.

Eski Saadet Partili Yeni CHP'li Cihangir İslam: 15 Temmuz şehitlerine hakaret etti. İslam, "Ortada bir çatışma varsa bu illa doğru ile yanlışın çatışması değildir, doğru ile yanlış çatışır, yanlış ile yanlış da çatışır; batıl ile batıl da çatışır. 15 Temmuz akşamı iki batılın çatışmasını seyrettik biz bu ülkede." demişti.

CHP'li Sezgin Tanrıkulu: PKK cenazesine katılmış, yetmemiş PKK'lı teröristlerin vurulmasını skandal sözlerle eleştirmiti. SİHA'ları hedef alan CHP'li Tanrıkulu, "BAYRAKTAR adlı Silahlı İnsansız Hava Araçları sivil yurttaşları vurdu, öldürdü. Bütün alçaklığınıza rağmen bunu teşhir etmeye devam edeceğim." sözleriyle büyük tepki çekmişti.

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya: PKK güzellemeleri ile dikkat çeken bir diğer isim. Kaya, dağdaki teröristleri masum siviller gibi göstermişti. Kaya, ""Kerpiç evlere, gecekondu evlere asker cenazeleri geliyor. Dağa çıkmış Kürt gençlerinin cenazesi gelemeyebiliyor. Cenazelerine ağıt yakamayan anneler var." ifadeleri ile infial yaratmıştı.

CHP'li Turan Aydoğan: Trafik polisleri görevini yaparak Turan Aydoğan'ın içinde bulunduğu aracı durdurmuştu. Polis memuru kendisinin vekil olduğunu bilmediğini söylemiş, Turan Aydoğan buna rağmen polise hakaret etmiş, azarlamıştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer: KHK buluşmasında olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. KHK mağdurları ile FETÖ'cüleri titiz çalışmalar ile ayıran ve hak iadelerini yapan HAL komisyonunu hedef alması ile gündeme gelmişti. Biçer, "OHAL Komisyonu'nu kaldıracağız" çıkışında bulunmuştu.

CHP'den KHK'lılara destek programı

CHP'den KHK'lılara destek programı

CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun "KHK'lılara görevlerini iade edeceğiz" sözünden sonra partideki 5 vekil, Türkiye'yi gezerek KHK'lılara destek programı düzenliyor.

KILIÇDAROĞLU'NDAN KHK'LILARA GÖREV SÖZÜ

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, KHK'lılar ile ilgili son açıklamasında da, oğlunun FETÖ'den dolayı işten atıldığını söyleyen bir kadına, KHK'lıları göreve döndürme sözü vererek "Ben söz verdim, hepsini görevlerine iade edeceğim. Suçu yoksa iade edeceğim. Bunu halledeceğiz, siz hiç merak etmeyin." ifadelerini kullanmıştı.

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya: PKK güzellemeleri ile dikkat çeken bir diğer isim. Kaya, dağdaki teröristleri masum siviller gibi göstermişti. Kaya, ""Kerpiç evlere, gecekondu evlere asker cenazeleri geliyor. Dağa çıkmış Kürt gençlerinin cenazesi gelemeyebiliyor. Cenazelerine ağıt yakamayan anneler var." ifadeleri ile infial yaratmıştı.

CHP'li Turan Aydoğan: Trafik polisleri görevini yaparak Turan Aydoğan'ın içinde bulunduğu aracı durdurmuştu. Polis memuru kendisinin vekil olduğunu bilmediğini söylemiş, Turan Aydoğan buna rağmen polise hakaret etmiş, azarlamıştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer: KHK buluşmasında olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. KHK mağdurları ile FETÖ'cüleri titiz çalışmalar ile ayıran ve hak iadelerini yapan HAL komisyonunu hedef alması ile gündeme gelmişti. Biçer, "OHAL Komisyonu'nu kaldıracağız" çıkışında bulunmuştu.

KILIÇDAROĞLU'NDAN KHK'LILARA GÖREV SÖZÜ
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, KHK'lılar ile ilgili son açıklamasında da, oğlunun FETÖ'den dolayı işten atıldığını söyleyen bir kadına, KHK'lıları göreve döndürme sözü vererek "Ben söz verdim, hepsini görevlerine iade edeceğim. Suçu yoksa iade edeceğim. Bunu halledeceğiz, siz hiç merak etmeyin." ifadelerini kullanmıştı.

CHP’li Balaban KHK’yla atılan FETÖ’cüleri savunduCHP'Lİ BALABAN KHK'YLA ATILAN FETÖ'CÜLERİ SAVUNDU

FETÖ’ye KHK desteği! Neyi hedefliyorlar?FETÖ'YE KHK DESTEĞİ! NEYİ HEDEFLİYORLAR?

FETÖ’nün elebaşlarından Kılıçdaroğlu’na tebrikFETÖ'NÜN ELEBAŞLARINDAN KILIÇDAROĞLU'NA TEBRİK

Kısa adı: FOP! Bu ne anlama geliyor?KISA ADI: FOP! BU NE ANLAMA GELİYOR?

CHP’li Karaca FETÖ’cülere sahip çıktıCHP'Lİ KARACA FETÖ'CÜLERE SAHİP ÇIKTI

Bu haber 990421 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Erdoğan Arnavutluk dönüşü basın mensuplarının sorularını yanıtladı: Faiz de düşecek kur da 2022 bizim en parlak yılımız olacak.
Başkan Erdoğan Arnavutluk dönüşü basın mensuplarının...
Son dakika: MHP Grup Toplantısı | Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar
Son dakika: MHP Grup Toplantısı | Devlet Bahçeli'den önemli...