Oğul Ailesinin Acı Günü
Reklam

Oğul Ailesinin Acı Günü

Manisa Turgutlu İlçesi sakinlerinden, Mütahit,Eski MHP Yöneticisi, Şehir Meclis Üyesi Endüstri Mühendisi, Asım Oğul, geçirdiği rahatsızlık sonucu, Bugün Vefat etmiştir. Evli ve üç çocuk Babası Asım Oğul, Öğle namazına mütakip kılınan caneze namazı hitamında, Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Kabristanlığında son yolculuğa uğurlandı. Oğulları, Ayhan, İhsan, Furkan Oğul ve Ağbesi Mimar Mühendis, Aydın Oğul

12 Kasım 2020 - 17:49

Oğul Ailesinin Acı Günü

Giriş Tarihi: 12.11.2020  15:29 Son Güncelleme: 12.11.2020  17:49

Manisa Turgutlu İlçesi sakinlerinden, Mütahit,Eski MHP Yöneticisi, Şehir Meclis Üyesi Endüstri Mühendisi, Asım Oğul, geçirdiği rahatsızlık sonucu, Bugün Vefat etmiştir. Evli ve üç çocuk Babası Asım Oğul, Öğle namazına mütakip kılınan caneze namazı hitamında, Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Kabristanlığında son yolculuğa uğurlandı.

Oğulları, Ayhan, İhsan, Furkan Oğul ve Ağbesi Mimar Mühendis, Aydın Oğul

Ezelden ebede sonsuz rahmeti her şeyi kuşatmış olana yürüyen merhuma cennete en güzel şekilde kabulünü diliyoruz. Dualarımız bunun içindir şimdi. Yüce AIIah’tan ona rahmet dilerken, aynı zamanda sizlere kederIi aiIesine sabırIar diIiyoruz. Onun yeri nur ve mekânı cennet oIsun. Başınız sağ oIsun.

www.anadoludanmesaj gazetesi ve dünyayamesaj.com siteleri olarak merhuma Allah'tan rahmet, siz kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

 

Bu haber 290848 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son dakika: Rusya'da Türk SİHA'ları paniği! Bayraktar:
Son dakika: Rusya'da Türk SİHA'ları paniği! Bayraktar: "Bir saat...
Son dakika: Rusya'da Türk SİHA'ları paniği! Bayraktar:
Son dakika: Rusya'da Türk SİHA'ları paniği! Bayraktar: "Bir saat...