AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten ABD’ye ’Gara’ tepkisi:...
Reklam

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten ABD'ye 'Gara' tepkisi: "Bu tavır terörle mücadele değil teröre destektir"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ABD'nin Gara'daki PKK saldırısına yönelik tavrına ilişkin sert açıklamalarda bulundu. Çelik "PKK'nın her hareketini avuçlarının içi gibi bilenler, PKK vatandaşlarımızı öldürdüğü zaman katilin adını koymamak için gayret sarfediyorlar." ifadelerini kullandı. ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından saldırıya yönelik yapılan açıklamada "Türk vatandaşlarının terör örgütü PKK'nın elinde öldüğü haberleri doğruysa" denilmişti..

15 Şubat 2021 - 19:20

AK Parti Sözcüsü 'ten 'ye '' tepkisi: "Bu tavır terörle mücadele değil teröre destektir"

Giriş Tarihi: 15.02.2021 Güncelleme Tarihi: 15.02.2021 

AK Parti Sözcüsü 'nin 'daki  saldırısına yönelik tavrına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, "PKK'ya silah verirken adresini bilenler, PKK katliam yaptığı zaman adresini kaybediyorlar. PKK'nın her hareketini avuçlarının içi gibi bilenler, PKK vatandaşlarımızı öldürdüğü zaman katilin adını koymamak için gayret sarfediyorlar. Bu tavır terörle mücadele değil teröre destektir" dedi.

AK Parti'den ABD'ye sert tepki!

AK Parti Sözcüsü  'nin 'daki  saldırısına yönelik tavrına ilişkin bir paylaşımda bulundu.

Çelik "ABD Dışişleri'nin ne tür bir doğrulama beklediği çok ağır bir soru işaretidir. Müttefiklik ilişkilerine taban tabana zıt olan bu açıklama utanç verici bir yaklaşımdır." ifadelerini kullandı.

HaberlerGündem HaberleriTürkiye'den ABD'ye PKK tepkisi! "PKK'nın her hareketini avuçlarının içi gibi bilenler katilin adını koymamak için gayret sarfediyor!"

Türkiye'den ABD'ye PKK tepkisi! "PKK'nın her hareketini avuçlarının içi gibi bilenler katilin adını koymamak için gayret sarfediyor!"

Türkiye'den ABD'ye PKK tepkisi!AK Parti Sözcüsü  'nin 'daki  saldırısına yönelik tavrına ilişkin sert açıklamalarda bulundu. Çelik "PKK'nın her hareketini avuçlarının içi gibi bilenler, PKK vatandaşlarımızı öldürdüğü zaman katilin adını koymamak için gayret sarfediyorlar." ifadelerini kullandı. ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından saldırıya yönelik yapılan açıklamada "Türk vatandaşlarının terör örgütü PKK'nın elinde öldüğü haberleri doğruysa" denilmişti.

Türkiye'den ABD'ye PKK tepkisi! PKK'nın her hareketini avuçlarının içi gibi bilenler katilin adını koymamak için gayret sarfediyor!

AK Parti Sözcüsü  'nın 'da 13 Türk vatandaşını şehit etmesinin ardından 'nin tavrını sert bir şekilde eleştirdi.

SÖZCÜ ÖMER ÇELİK'İN PAYLAŞIMLARI...

"PKK'YI AVCUNUN İÇİ GİBİ BİLENLER..."

PKK'ya silah verirken adresini bilenler, PKK katliam yaptığı zaman adresini kaybediyorlar. PKK'nın her hareketini avuçlarının içi gibi bilenler, PKK vatandaşlarımızı öldürdüğü zaman katilin adını koymamak için gayret sarfediyorlar. Bu tavır terörle mücadele değil teröre destektir.

 müttefiki 'nin hadiseye dair yaptığı açıklamaya rağmen ABD Dışişleri'nin ne tür bir doğrulama beklediği çok ağır bir soru işaretidir. Müttefiklik ilişkilerine taban tabana zıt olan bu açıklama utanç verici bir yaklaşımdır.

Başkan Erdoğan Gara operasyonun yapıldığı gece neler olduğunu anlattıBAŞKAN ERDOĞAN GARA OPERASYONUN YAPILDIĞI GECE NELER OLDUĞUNU ANLATTI

LANETLEMEYEN MÜCADELEDEN BAHSETMESİN

Türkiye, terör örgütü PKK ve tüm kolları ile amansız bir mücadele içerisindedir ve müttefiklerinden ilkeli bir destek beklemektedir! PKK terör örgütünü net şekilde lanetlemeyenlerin terörle mücadeleden bahsetmesi sözkonusu olamaz.

NE OLMUŞTU?

ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "ABD, Türk vatandaşlarının Irak'ın Kürdistan Bölgesi'nde öldürülmesinden üzüntü duyuyor. NATO müttefikimiz Türkiye'nin yanındayız ve son çatışmada hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı diliyoruz. Türk vatandaşlarının terör örgütü PKK'nın elinde öldüğü haberleri doğruysa, bu eylemi en güçlü şekilde kınıyoruz." ifadesi kullanılmıştı.

Milli Savunma Bakanlığından son dakika açıklaması! 48 terörist öldürüldü! 13 sivil şehit edilmiş halde bulunduMİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINDAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI! 48 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ! 13 SİVİL ŞEHİT EDİLMİŞ HALDE BULUNDU

İşte Ömer Çelik'in açıkmalarından satır başları;

"PKK'YA SİLAH VERİRKEN ADRESİNİ BİLENLER..."
PKK'ya silah verirken adresini bilenler, PKK katliam yaptığı zaman adresini kaybediyorlar. PKK'nın her hareketini avuçlarının içi gibi bilenler, PKK vatandaşlarımızı öldürdüğü zaman katilin adını koymamak için gayret sarfediyorlar. Bu tavır terörle mücadele değil teröre destektir.

"UTANÇ VERİCİ BİR YAKLAŞIMDIR"
 müttefiki 'nin hadiseye dair yaptığı açıklamaya rağmen 'nin ne tür bir doğrulama beklediği çok ağır bir soru işaretidir. Müttefiklik ilişkilerine taban tabana zıt olan bu açıklama utanç verici bir yaklaşımdır.

"PKK'YI LANETLEMEYENLER..."
Türkiye, terör örgütü PKK ve tüm kolları ile amansız bir mücadele içerisindedir ve müttefiklerinden ilkeli bir destek beklemektedir! PKK terör örgütünü net şekilde lanetlemeyenlerin terörle mücadeleden bahsetmesi sözkonusu olamaz.

 

Son dakika: Bakan Akar ve Bakan Soylu yarın TBMM'de Gara şehitleriyle ilgili konuşma yapacak

 

Bu haber 990319 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Okullar ne zaman açılacak? Sınavlar yüz yüze mi olacak? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan flaş açıklamalar...
Okullar ne zaman açılacak? Sınavlar yüz yüze mi olacak? Milli...
Şanlıurfa'dan Türkiye'ye sızmaya çalışan DEAŞ'lı 3 terörist, iç çamaşırlarına gizlemiş bombalarla yakalandı
Şanlıurfa'dan Türkiye'ye sızmaya çalışan DEAŞ'lı 3...