15-Temmuz net Haberleri...
Reklam

15-Temmuz net Haberleri...

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sanatçılar Hande Yener ve Demet Akalın'ı kabul etti.İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un da hazır bulunduğu kabulde sanatçılara yapımcı Polat Yağcı ile Okan Kurt da eşlik etti..

29 Aralık 2019 - 01:38 - Güncelleme: 29 Aralık 2019 - 02:25

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hande Yener ve Demet Akalın'ı kabul etti

Giriş Tarihi: 29.12.2019  00:02 Güncelleme Tarihi: 29.12.2019  01:38

Türkiye Cumhurbaşkanı , sanatçılar Hande Yener ve Demet Akalın'ı kabul etti.İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un da hazır bulunduğu kabulde sanatçılara yapımcı Polat Yağcı ile Okan Kurt da eşlik etti..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hande Yener ve Demet Akalın'ı kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ünlü sanatçı Hande Yener ve Demet Akalın'ı kabul etti,Polat Yağcı'da hazır bulundu, Sanatçılar hazırlayacakları sosyal sorumluluk projesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan destek istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Çalışma Ofisinde ünlü sanatçı Hande Yener ve Demet Akalın'ı kabul etti. İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un da hazır bulunduğu kabulde sanatçılar çocuk istismarına ve kadına şiddete karşı hazırlayacakları sosyal sorumluluk projesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan destek istedi.

Başkan Erdoğan sanatçılar  ve 'ı kabul etti

Başkan , çocuk istismarı ve kadına şiddete karşı sosyal sorumluluk projesinde yer alacak sanatçılar  ve 'ı kabul etti.

Başkan Erdoğan ünlü sanatçıları kabul etti

Başkan , sanatçılar  ve 'ı kabul etti.

Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde gerçekleşen kabulde Yener ve Akalın, çocuk istismarı ve kadına şiddete karşı yer alacakları sosyal sorumluluk projesi hakkında, Erdoğan'a bilgi verdi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un da hazır bulunduğu kabulde sanatçılara yapımcı Polat Yağcı ile Okan Kurt da eşlik etti.

Yağcı, Instagram hesabından ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda, "Herkes 'Hande ve Demet ne yapacaklar? Birlikte ilk fotoğrafı bir reklam kampanyası mı yoksa konser için mi verecekler? Ya da bir düet mi?' diye düşünürken bugün muhteşem bir görev için bir araya geldiler. Hande ve Demet'le birlikte çocuk istismarına, kadına şiddete karşı büyük bir sosyal sorumluluk projesi için Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ettik. Umarım bu ilk adım büyüyerek yayılır ve bir nebze olsun bu konuda fayda sağlayabilirsek ne mutlu bize." ifadelerini kullandı.Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri

Bu haber 200790 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'nün mahrem imamının diskinden PKK arşivi çıktı: İşte kirli ortaklığın belgeleri.
FETÖ'nün mahrem imamının diskinden PKK arşivi çıktı: İşte...
FETÖ'nün mahrem imamının diskinden PKK arşivi çıktı: İşte kirli ortaklığın belgeleri.
FETÖ'nün mahrem imamının diskinden PKK arşivi çıktı: İşte...