Manisa Demirci İlçesinde Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz,

2024 Ocak 16 ila 26 günleri arası yapılan kamuoyu araştırmasında Demirci Ak Parti Belediye Başkan Aday adayı Mehmet Acar % 78 Oyla Başkan Oluyor. Bir seçmenin anlattıkları çok ilginç 2019 Yılında  Hemşerimiz olan çok değerli bürokrat M.K. Belediye Başkan adayı oldu muhalefet Partilileri M.K. yüzde yüz kazanır dediler bende oyumu verdim Sonuç M.K. 111Oy aldı % 0,42 - aynı hatayı düşmek istemiyorum ve oyum Mehmet Acar.


Manisa Demirci İlçesinde Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz,

Demirci Ak Parti Belediye Başkan Aday adayı Mehmet Acar % 78 Oyla Başkan Oluyor.

Giriş Tarihi: 26.01.2024 18Güncelleme Tarihi: 26.01.2024 

Manisa Demirci İlçesinde Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz,  2024 Ocak 16 ila 26 günleri arası yapılan kamuoyu araştırmasında Demirci Ak Parti Belediye Başkan Aday adayı Mehmet Acar % 78 Oyla Başkan Oluyor.

Bir seçmenin anlattıkları çok ilginç 2019 Yılında  Hemşerimiz olan çok değerli bürokrat M.K. Belediye Başkan adayı oldu muhalefet Partilileri M.K. yüzde yüz kazanır dediler bende oyumu verdim Sonuç M.K. 111Oy aldı % 0,42 - aynı hatayı düşmek istemiyorum ve oyum Mehmet Acar.

Bir 3 kişi görseli olabilir

Biz nasip deriz, Hayırlısı deriz,

Tevekkül ederiz, Tebessüm ederiz, Herşeyi Allah’a bırakırız.

Mutlu olmasını biliriz. Elhâmdûlillah..

Bir 3 kişi ve yazı görseli olabilir

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan HEMŞEHRİMİZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Tanıtım ve Medya Başkanımız Sayın Hamza Dağ’ı tebrik ediyor muvaffakiyetler diliyorum.