MHP MYK Üyesi Ali Uçak Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda buluştu

MHP MYK Üyesi Ali Uçak, kahvaltı programında gazetecilerle bir araya geldi. Uçak, program sırasında yaptığı konuşmada, Seçim ikinci tura kaldığı için biz 15 Mayıs sabahı sahalardan çekilmeden çalışmayı Cumhurbaşkanımız için devam ettiriyoruz. Allah nasip etmedi bize ikinci sırada milletvekili olmaya ama seçilsek de seçilmesek de Manisa’mızın her zaman yanındayız. Milletvekili olmuşuz olmamışız hiç önemli değil." dedi.


MHP MYK Üyesi Ali Uçak Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda buluştu

MHP MYK Üyesi Ali Uçak Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda buluştu

Giriş Tarihi: 25.05.2023 Güncelleme Tarihi: 25.05.2023 

15 Mayıs sabahı sahalardan çekilmeden çalışmayı Cumhurbaşkanımız için devam ettiriyoruz.  

ALİ UÇAK BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTUSeçim ikinci tura kaldığı için biz 15 Mayıs sabahı sahalardan çekilmeden çalışmayı Cumhurbaşkanımız için devam ettiriyoruz. Son güne kadar Allah nasip ederse devam ettireceğiz. Allah nasip etmedi bize ikinci sırada milletvekili olmaya ama seçilsek de seçilmesek de Manisa’mızın her zaman yanındayız. Milletvekili olmuşuz olmamışız hiç önemli değil. Çünkü biz yola çıkarken milletvekilliğini kartvizit olarak kullanmak için çıkmadık. Biz Manisa’mıza hizmet etmek için yola çıktık.

14 Mayıs seçimlerinde MHP Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı olan MYK Üyesi Ali Uçak, kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya geldi. Kahvaltı programında açıklamalarda bulunan MHP'li Uçak, 28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan ikinci tur seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Kahvaltı programına MHP'li Uçak'ın yanı sıra MHP Manisa İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları Başkanı Nazmi Akçay da katılım gösterdi. ETV’ye de özel açıklamalarda bulunan MHP’li Uçak, seçim sürecinde destek veren basın mensuplarına teşekkür etti. 

“MANİSA'YA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

MHP'li Uçak, "Seçilsek de seçilmesek de elimizden geldiğince Manisa'ya hizmet etmeye devam edeceğiz. Meslek okulları sadece Manisa'da değil tüm Türkiye'de bir ihtiyaç haline geldi. Manisa, tarım ve sanayi kenti olduğu için meslek okullarına daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Tarım ve sanayi sektöründe çıraklık eğitimi gerektiği için mesleki okullara ihtiyacımız var. Bu okulların 1-2 tane değil 5-10 tane olması için elimizden gelen girişimlere başlayacağız." açıklamasında bulundu.

UÇAK’TAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI İDDİALARINA YANIT

MHP'li Uçak, "Partimiz ne görev verirse, biz onu yapmak için çalışacağız. Şu anda Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevimizi sürdürüyoruz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ne görev verirse onur ve gururla yerine getireceğim. Kesinlikle, belediye başkanlığı için bir beklentim ve isteğim yok ama verilen bir görev olursa da buna hayır demem mümkün değil. Milletvekili olarak kaybetmiş görünsek de bu dönemde asıl kazanan biz olduk. Seçim sürecinde birçok dost kazandık. Birçok vatandaşımızın, muhtarlarımızın ve iş insanlarının sorunları dinledik ve çözüm üretmeye çalıştık. İlk gün yola çıktığımız hevesle, son güne kadar çalışmalarımızı aşkla sürdürmeye devam edeceğiz." diye konuştu.  

MHP’Lİ UÇAK’TAN TEŞEKKÜR

MHP’li Uçak, “Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimi’nde Milliyetçi Hareket Partisi olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve teveccühten dolayı ben hepinize çok teşekkür ederim. Bizler Manisa’nın 17 ilçesini ve 1089 mahallenin tamamını gezmeye çalıştık. Seçim ikinci tura kaldığı için biz 15 Mayıs sabahı sahalardan çekilmeden çalışmayı Cumhurbaşkanımız için devam ettiriyoruz. Biz yola çıkarken milletvekilliğini kartvizit olarak kullanmak için çıkmadık.” ifadesinde bulundu.