Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. "Geçmişte tecrübe ettiğimiz bayat senaryoları yeniden tedavüle sokmak istiyorlar" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Samsun'dan fitne tüccarlarına açıkça söylüyorum. Ne yaparsanız yapın başaramayacaksınız. Bu milletini kardeşliğini bozamayacaksınız. Sinsi emellerinize ulaşamayacaksınız" ifadelerini kullandı.


Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda önemli açıklamalar

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 03.09.2022 Güncelleme Tarihi: 03.09.2022 

: Başkan Erdoğan'dan CHP'nin kirli senaryolarına tepki: Ne yaparsanız yapın, başaramayacaksınız!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne yaparsanız yapın, bu milletin kardeşliğini bozamayacaksınız

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne yaparsanız yapın, bu milletin kardeşliğini bozamayacaksınızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. "Geçmişte tecrübe ettiğimiz bayat senaryoları yeniden tedavüle sokmak istiyorlar" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ne yaparsanız yapın başaramayacaksınız." ifadelerini kullandı.

Son dakika haberi: Başkan Recep Tayyip ErdoğanSamsun'da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, "CHP ve yoldaşları bayat senaryoları yeniden tedavüle sokmaya çalışıyor. Açıkça söylüyorum: Ne yaparsanız yapın, başaramayacaksınız." dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’dan AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda önemli açıklamalarBaşkan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan yerli teknoloji hamlelerine değişirken Baykar'ın artık yoğunluktan ürün yetiştiremediğini ifade etti. CHP'ye sert sözlerle yüklenen Başkan Erdoğan "CHP ve yoldaşları bayat senaryoları yeniden tedavüle sokmaya çalışıyor. Fitne tüccarlarına açıkça söylüyorum. Ne yaparsanız yapın başaramayacaksınız." dedi.

Son dakika haberi: Başkan Erdoğan'dan CHP'nin kirli senaryolarına tepki: Ne yaparsanız yapın, başaramayacaksınız!

Son dakika haberi: Başkan Erdoğan’dan CHP’nin kirli senaryolarına tepki: Ne yaparsanız yapın, başaramayacaksınız!

Son dakika haberi: Başkan Recep Tayyip ErdoğanSamsun'da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, "CHP ve yoldaşları bayat senaryoları yeniden tedavüle sokmaya çalışıyor. Açıkça söylüyorum: Ne yaparsanız yapın, başaramayacaksınız." dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne yaparsanız yapın, bu milletin kardeşliğini bozamayacaksınız

EN KALBİ DUYGULARIMLA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

Şehre gelişimizden itibaren bizleri hep samimiyetle bağrına basan Samsunlulara teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi, dayanışmamızı daim eylesin diyorum. Samsun'a en son 2 yıl önce il kongremiz ve Samsun-Sivas Demiryolu rehabilitasyon projesinin açılış töreni için gelmiştik. Tekrar Milli Mücadelenin şehri Samsun'dayız. Bugün burada teşkilatımızın fedakar, gayretli neferleriyle yeniden birarada olmanın mutluluğu içindeyim. Siz dava arkadaşlarımın her birine en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'açıkça söylüyorum' diyerek net mesaj verdi: BaşaramayacaksınızSamsun'da partimizde görev yapmış tüm kardeşlerime teşekkür ediyor, darülbekaya uğradığımız yol arkadaşlarımızı rahmet, minnetle anıyorum. Rabbim hepsinden Allah razı olsun diyorum. Onlar milletimizin istiklal ve istikbal mücadelesine adlarını altın harflerle yazdırdılar. Pazartesi günü Afyonkarahisar ve Kütahya'daydık. Hem zaferimizi kutladık hem de bu şehirlerimize kazandırdığımız eserlerin toplu açış törenlerini yaptık.

3 GÜNLÜK DİPLOMASİ TRAFİĞİ

Perşembe günü gözleri ışıl ışıl 20 bin öğretmenimizin atamasını yaparak görev yerlerine uğurladık. Salı günü Bosna-Hersek-Sırbistan ve Hırvatistan'a gideceğiz. 21 yılın birikimiyle ama ilk günkü aşkla sevda ile ülkemize ve milletimize hizmet ediyoruz. Küresel ölçekte yaşanan sıkıntılara rağmen Türkiye'yi 2023 hedefleriyle kucaklaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizin en büyük teknoloji şöleni TEKNOFEST'e bu yıl Samsun ev sahipliği yapıyor. Türkiye'nin ileri teknoloji ürünlerinde nerelere gelme görme imkanı bulduk.

TAKOZ KONULMAYINCA MİLLETİN NELER YAPTIĞINI GÖRDÜK

Gençlerimizin önlerine takozlar konmazsa, hani bir ara CHP'nin takozlar koyduğu dönem vardı ya, önlerine takoz konulmayınca bu millet nelere muktedirdir onu gösterdi. TEKNOFEST'i görüp de gururlanmamak mümkün değil. İktidara geldiğimiz yerli ve milli yüzde 20'ydi ama şimdi yüzde 80. Bu durarak, yatarak olmuyor Bay Kemal, çalışarak oluyor. Ama sağolsun TEKNOFEST'e turistik seyahat yapmış. İnşallah ilham almıştır. Bu millet 1 asır önce verdiği milli mücadelede olduğu gibi son derece kısıtlı imkanlarla yeni ve büyük bir destan yazıyor.

NEREDEN NEREYE GELDİK?

Türkiye ayağına vurulan zincirleri kırdıkça, üzerine giydirilen esaret gömleklerini parçaladıkça, küresel ölçekte kendinden söz ettiriyor. İnsanımızı birbirine kırdırarak ülkemizin geleceğini çalanlara, provokatörlere, terör örgütlerine, sabah akşam karamsarlık aşılayan şeamet tellallerine, kıfayetsizlere rağmen ülkemiz istikrar ve güven abidesi olarak tüm dünyada göz dolduruyor. Baykar artık ürünlerini yetiştiremiyor. 1 sene sonraya 3 sene sonraya gün veriyor. Bakın nereden nereye geldik?

SİLAH TÜCCARLARINI RAHATSIZ EDİYORUZ

Yıllarca ülkemizi teknoloji çöplüğü haline getirenlerin çok ciddi rahatsız olduğunu biliyoruz. Terörle mücadelemizi kendi silahlarımızla yürütebilmemizin bölücü örgüt yandaşlarını rahatsız ettiğini biliyoruz. Bu ülke toplu iğne üretemiyordu. Artık hepsinin en güzelini yapar hale geldik. Savunma sanayinde geldiğimiz yerin küresel silah tüccarlarını rahatsız ettiğini de biliyoruz. Türkiye'nin savunma sanayi yanında diğer alanlarda güçlü bağımsız ülke haline gelmesinde tahammülleri yok. Bu tahammülsüzlüklerini her fırsatta dile getirmekten çekinmiyor.

HELALLEŞME DEĞİL HESAPLAŞMA

Ne diyor? Helalleşme. Bu bir oyun. İmam hatip okullarımız, ilim irfan yuvalarımız, alimlerimizle ilgili hakaretlerin havada uçuşmalarının gerisinde bu nobranlık var. Partimizin kapısına kilit vuracak kadar gözlerini karartmanın gerisinde bu faşist kafayı hortlatmak çabası var. Alevi-Bektaşi kardeşlerimize edepsizlikler de bu oyunların bir parçası. CHP ve yoldaşları milletten yüz bulamadıkça tehdit ve hakaret diline sarılıyor.

GELECEK ASIR TÜRKİYE YÜZYILI OLACAK

Sayılı günleri gayet iyi değerlendirecek inşallah 2023'de de Cumhur İttifakı olarak sandıkları patlatacağız. Bayat senaryoları CHP ve yoldaşları tarafından yeniden tedavüle sokmaya çalışıyorlar. Buradan fitne tüccarlarına açıkça söylüyorum; ne yaparsınız yapın başaramayacaksınız. Bu milletin kardeşliğini bozamayacaksınız. Sinsi emellerinize ulaşamayacaksınız. Hangi tuzakları kurarsanız kurun, TEKNOFEST gençliğinin uyanışını engelleyemeceksiniz. Kimlerle kolkola girerseniz girin, gelecek asrın Türkiye yüzyılın olmasının önüne geçemeyeceksiniz.

BU ÜLKETİYİ BİRİLERİNİN İNSAFINA TERK ETMEYECEĞİZ

Bu sinsi planları bozacak, kirli niyetleri kursaklarda bırakacak olan bizleriz. Türkiye önce 2023 hedefleri ardından 2053 vizyonuyla buluşturacak olan biziz. Asırlık özlemleri gerçeğe dönüştürecek kadrolar biziz. Türkiye'nin yeniden şekillenen küresel sistemde hak ettiği yeri almasını sağlayacak olan biziz. AK Parti ve Cumhur İttifakı milli iradenin, millet egemenliğinin sarsılmaz savunucusu cumhuriyetimizin yılmaz neferidir. Mazlum ve mağdurların umudu olan bu güzel ülkeyi ne FETÖ'cü hainlerin ne PKK'lı alçakların ne de bunların CHP içindeki uzantılarının insafına terk edemeyiz.

SAMSUN'A YAPILAN PROJELER

Bizim için esas olan milletin rızasıdır. Aziz milletimizin hayır duasıdır. Geride şükranla yadedilecek eserler, hizmetler bırakmaktadır. Son 20 yılda diğer 80 vilayetimizle birlikte Samsun'da da büyük bir dönüşüm gerçekleştirdik. Son 20 yılda oplam 43 milyar liralık yatırım yaptık. Sorarlar 'aşk nedir'? Aşk kişinin sevdiğinde yok olmasıdır. Öyle laf ola beri gele yok. Bölünmüş yol uzunluğunu 312 kilometreye kavuşturduk. Samsun'u hızlı tren hatlarına bağlayacak çalışmaları da yürütüyoruz.

Vezirköprü barajı ile birlikte 9 baraj inşa ettik. Sanayi ve teknolojide 4 yeni organize sanayi, 4 ARGE merkezi kurduk. Hizmet mücadelemizi devam ettirmek istiyoruz. Bunun için sizlerden vites yükseltmenizi bekliyoruz. İnsan için ancak çalıştığının karşılığı vardır. Zafer emek verenlerin, ter dökenlerindir. Karşımda 2023'ü yeni bir milat yapacak kahramanları görüyorum.

Son dakika haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda AK Parti Samsun Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu. Başkan Erdoğan, "Bu güzel ülkeyi ne FETÖ'cü hainlere ne PKK'lı alçaklara ne de bunların CHP içindeki uzantılara terk edemeyiz." dedi.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Türkiye'ye daha fazla yatırım kazandırarak, ülkemizi her gün biraz daha büyüterek bize duyulan güvene layık olmaya çalışıyoruz. 21 yılın birikimiyle, 21 yılın tecrübesiyle, ama ilk günkü aşk ve ilk günkü sevda ile ülkemize ve milletimize hizmet ediyoruz. Türkiye için hayal kuran tüm gençlerimiz ülkemizi her alanda şampiyonlar ligine taşıyor. Milli ve yerli üretimimizin Türkiye'yi sadece 'pazar' olarak görenleri rahatsız ettiğini biliyoruz.

YERLİLİK ORANI YÜZDE 80'E ÇIKTI

TEKNOFEST'i görüp de istikbalimiz adına gururlanmamak elde değil. İktidara geldiğimizde yerli ve milli oranı yüzde 20 iken bunu yüzde 80'e çıkardık. Bu ülke toplu iğne dahi üretemezken, şimdi dünya savunma sanayi piyasasında söz sahibi konuma gelmemizin küresel silah tüccarlarını rahatsız ettiğini biliyoruz.

Hangi tuzakları kurarsanız kurun TEKNOFEST gençliğinin uyanışını engelleyemeyecek, gelecek asrın Türkiye yüzyılı olmasının önüne geçemeyeceksiniz.

ÜLKEMİZ TÜM DÜNYADA GÖZ DOLDURUYOR

Türkiye'nin güçlü ve bağımsız bir ülke haline gelmesine tahammülleri yok. İmam Hatip okullarımıza, ilim ve irfan yuvalarımıza hakaretlerin gerisinde bu nobranlık var. Tüm ikbalini milletin felaketine bağlamış kifayetsizlere rağmen ülkemiz bir istikrar ve güven abidesi olarak tüm dünyada göz dolduruyor.

Son dakika haberi: Başkan Erdoğan'dan CHP'nin kirli senaryolarına tepki: Ne yaparsanız yapın, başaramayacaksınız! | Video

CHP'YE NET MESAJ: NE YAPARSANIZ YAPIN, BAŞARAMAYACAKSINIZ!

2023 seçimleri ufukta belirdikçe siyasi iklimi zehirlemeye, insanımızı kutuplaştırmaya dönük hamlelerin çoğalacağının farkındayız. CHP ve yoldaşları bayat senaryoları yeniden tedavüle sokmaya çalışıyor. Açıkca söylüyorum: Ne yaparsanız yapın, başaramayacaksınız.

Bu güzel ülkeyi ne FETÖ'cü hainlere ne PKK'lı alçaklara ne de bunların CHP içindeki uzantılara terk edemeyiz. Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri
E-Posta: [email protected]

BAŞKAN ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ