Hesap ortada! Başkan Erdoğan hepsine fark attı: İşte siyasilerin takipçi sayıları

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, her kesime mavi boncuk dağıttı. İnanmadığı sözlerle oy avcılığına çıktı. Fakat yine hayal kırıklığına uğradı. Başkan Erdoğan sosyal medyada da ezdi geçti. Muhalefetin, FETÖ'nün yıllardır dile getirdiği savları bugün kendi sözleriymiş gibi tekrar etmesi dikkatlerden kaçmadı. Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan, bugünkü köşe yazısında Meral Akşener, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun yakın dönemde yaptıkları açıklamaların altını çizerek FETÖ suflesine dikkat


Hesap ortada! Başkan Erdoğan hepsine fark attı: İşte siyasilerin takipçi sayıları

Hesap ortada! Başkan Erdoğan hepsine fark attı: İşte siyasilerin takipçi sayıları

Giriş Tarihi: 20.1.2021  09:54 Son Güncelleme: 20.1.2021  09:59

 Genel Başkanı , her kesime mavi boncuk dağıttı. İnanmadığı sözlerle oy avcılığına çıktı. Fakat yine hayal kırıklığına uğradı. Başkan Erdoğan sosyal medyada da ezdi geçti.

Hesap ortada! İşte liderlerin takipçi sayıları

CHP lideri, dijital mecralara yöneldi. Twitter'dan Zoom'a geçti. Öğretmen, esnaf, çiftçiden sonra kapıcıları hedef seçti.

İnanmadığı sözlerle herkesi gülümsetti. Kendini inkar etti ama bir şey elde edemedi. Başkan Erdoğan sosyal medyada da ezdi geçti.Başkan Erdoğan - 17 milyon 389 bin 194Gül - 8 milyon 440 bin 339Kılıçdaroğlu - 7 milyon 314 bin 734Davutoğlu - 5 milyon 896 bin 211Akşener - 4 milyon 281 bin 709Demirtaş - 1 milyon 887 bin 455Karamollaoğlu - 751 bin 609Babacan - 615 bin 016

"Sonra FETÖ'den sufle alıyorsunuz deyince biz kötü oluyoruz!" Davutoğlu, Akşener ve Babacan'ın o sözlerine dikkat

Muhalefetin, FETÖ'nün yıllardır dile getirdiği savları bugün kendi sözleriymiş gibi tekrar etmesi dikkatlerden kaçmadı.  yazarı , bugünkü köşe yazısında  ve 'nun yakın dönemde yaptıkları açıklamaların altını çizerek FETÖ suflesine dikkat çekti.

FETÖ'den sufle alanlar

Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan'ın bugünkü köşe yazısı şöyle:

: "Radyo AK Parti. Bir düğmesini Bahçeli çeviriyor, diğerini Perinçek."
: "Vasisi Bahçeli, rota çizeni Perinçek olan vesayet rejiminde Erdoğan'a sözcülük kalmıştır."
: "Küçüğün küçüğü ortağın rotasını çizdiği gemiye biz zaten hiç binmedik."

Bunlar birkaç ay içinde muhalefet liderlerinin yaptığı açıklamalar. Bir de senelerdir FETÖ'cülerin yaptığı açıklamalara bakalım.

Sene 2017... FETÖ firarisi 'un paylaşımı şöyle: "Bahçeli Erdoğan'ı, Erdoğan Perinçek'i sineye çekiyor. Acaba neden?"
Geçen sene, Emre Uslu da şöyle demiş: "Türkiye 2002-2012 yılları arasında ekonomide, AB reformları ve demokraside iyi giderken, 2013 sonrasında Erdoğan çark edip Ergenekon, Perinçek ve Bahçeli ile anlaşınca ülke batıyorsa sorun nerde?"


Sonra FETÖ'den sufle alıyorsunuz deyince, biz kötü oluyoruz! Muhalefet, FETÖ'nün yıllardır dile getirdiği savları bugün kendi sözleriymiş gibi tekrar ediyorsa, ne diyelim? Üstelik Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bir vesayetin yönettiği tezi, FETÖ'cülerin 17-25 Aralık'tan beri "Dar bir oligarşik kadro, Erdoğan'ı yönetiyor" şeklinde dile getirdiği bir iftiradır. O iftiraya en güzel cevabı Erdoğan, 15 Temmuz'da canını ortaya koyarak ve "Milletin gücünün üzerinde bir güç tanımadım" diye halkı sokaklara çağırarak vermiştir.

'dan Libya'ya, 'dan Suriye'ye ABD'nin ve "küçük ortak"ları Fransa ile Yunanistan'ın tezlerini savunan muhalefetin rahatsızlığı, tüm bu alanlarda ülkemizin başarı göstermesi midir? Mavi Vatan'a sahip çıkmak, Dağlık Karabağ'ın özgürleşmesini desteklemek, Libya üzerinden 'deki egemenlik haklarımızı savunmak, Suriye'den YPG'yi temizlemek, bu ülkeyi seven herkesin ortak amacı olması gerekmez mi? Bir "duygudaşlık" veya birlik aranıyorsa, bu noktalarda olması gerekmez mi? Bunlar bizim asgari değil, "azami müştereklerimiz" olmalı, değil mi?

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Serok Ahmet'in hayatı yalan dolan olmuş!  konuştu, 'nun kirli algı operasyonu elinde patladı

 Genel Başkanı 'nun kirli algı operasyonu elinde patladı. Başkan 'ın saldırıya uğrayan partisinin Genel Başkan Yardımcısı 'a "geçmiş olsun" demediğini öne süren Davutoğlu'nun yalanı çok geçmeden ortaya çıktı. Özdağ, Başkan Erdoğan'ın kendisini arayıp geçmiş olsun dediğini söyleyerek teşekkür etti.

takvim.com.tr

Serok Ahmet'in hayatı yalan dolan!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, 15 Ocak'ta evinin önünde 5 kişi tarafından saldırıya uğramış, sol eli ve bir parmağı kırılmıştı.


KİRLİ ALGI OPERASYONU
Saldırının ardından katıldığı bir yayında açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, yalan siyasetine başvurarak kirli bir algı operasyonuna girişti.Davutoğlu, Başkan Erdoğan'ın Selçuk Özdağ'ı aradığını ancak "geçmiş olsun" demediğini söyledi.
Yaşanan bu gelişmelerin ardından Özdağ, Genel Başkanı Davutoğlu'nun yalanını gün yüzüne çıkaran bir açıklamaya imza attı.


ÖZDAĞ, DAVUTOĞLU'NU YALANLADI
Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini aradığını ifade eden Selçuk Özdağ, "geçmiş olsun" dediğini söyledi.

Özdağ, "Kendisine teşekkür ederim. Bir Cumhurbaşkanının bu olayda aramış olması önemli. Geçmiş olsun diyerek başladı. Ben de anlattım. 'Ankara'da mı oldu' diye sordu, 'Evet' dedim" ifadelerini kullandı.Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın konuya ilişkin açıklamaları;

"GEÇMİŞ OLSUN DEDİLER"
"Neler oluyor, ne yapıyorsunuz Selçuk Bey' dedi. Ben de olayı kendisine anlattım. Devlet Bahçeli bir şeyler söylemişti, ben de 'üslubu dairesinde cevaplar verdim' dedim. Sonra evimin önünde ikisi silahlı, ikisi sopalı dört kişinin saldırısına uğradığımı anlattım. Birinin şoförüme silah çektiğini, bir diğerinin elindeki sopayla arkamdan ayaklarıma vurup beni düşürmeye çalıştığını, sonra uzun süre dövüştüğümüzü, şoförüm silah çekince de kaçtıklarını söyledim. Bana, silahı kimin kullandığını sordu, ben de şoförümün arabamdaki ruhsatlı silahımı kullandığını anlattım. Geçmiş olsun dediler. Ben de duyarlılıkları için kendilerine teşekkür ettim."YALAN SİYASETİ ELİNDE PATLADI
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun Selçuk Özdağ'ın uğradığı saldırıyı kullanarak skandal bir şekilde Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alması birçok kesim tarafından tepkiyle karşılandı.

Yardımcısının uğradığı darpedilmesi üzerinden yalan siyasetine başvuran Davutoğlu'nun bu kirli oyunu çok geçmeden ortaya çıktı.ÖZDAĞ'A SALDIRIYLA İLGİLİ 2 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.

Ankara Emniyet Müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan şüpheliler A.G. ve G.T, sağlık kontrolünün ardından adliyeye getirildi.

Soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısına ifade veren şüpheliler, tutuklama talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi.

Hakimlik, şüphelileri "kasten yaralama" suçundan tutukladı.

Bu arada, Özdağ adliyeye gelerek soruşturmayı yürüten savcıya ifade verdi.

Selçuk Özdağ, 15 Ocak'ta evinin önünde 5 kişi tarafından saldırıya uğramış, şüphelilerden ikisi Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca açılan soruşturma kapsamında gözaltına alınmıştı. Diğer şüphelilerin aranmasına devam ediliyor.DAVUTOĞLU'NUN HAYATI YALAN DOLAN OLMUŞ
Konuya ilişkin paylaşım yapan bir sosyal medya kullancısı, "Hayatı yalan dolan olmuş! Olay sonrası Cumhurbaşkanı Selçuk Özdağ'ı geçmiş olsun diye aramayacaksa niye arayacak? Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanının arayıp geçmiş olsun dediğini söyledi.. Davutoğlu ise başka şeyler peşinde!" ifadelerini kullandı.


KÖRLE YATAN ŞAŞI KALKAR
Bir başka sosyle medya kullancısı da Ahmet Davutoğlu'nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılçdaroğlu ile olan fotoğrafını paylaşıp, "Körle yatan şaşı kalkar" notu düşerek kirli algı oyuna tepki gösterdi.

Serok Ahmet'in hayatı yalan dolan olmuş! Selçuk Özdağ konuştu, Ahmet Davutoğlu'nun kirli algı operasyonu elinde patladı

Ahmet Davutoğlu hakkında çarpıcı yazı: "Türk siyasetine bir yenilik getirdiler: Toplu istifalar"

CHP-HDP oyunu bozuldu

Ali Babacan ve İngiliz ekolünden gelen Prof. Dr. Mehmet Hasan Eken CHP'deki görevinden istifa etti

Ali Babacan'ın DEVA Partisi'nde istifa depremi! Kurucular Kurulu Üyesi Hasan Canpolat istifa etti

"Sonra FETÖ'den sufle alıyorsunuz deyince biz kötü oluyoruz!" Davutoğlu, Akşener ve Babacan'ın o sözlerine dikkat

Muhalefetin, FETÖ'nün yıllardır dile getirdiği savları bugün kendi sözleriymiş gibi tekrar etmesi dikkatlerden kaçmadı.  yazarı , bugünkü köşe yazısında  ve 'nun yakın dönemde yaptıkları açıklamaların altını çizerek FETÖ suflesine dikkat çekti.