Son dakika: Katar ile yeni swap anlaşması! 15 milyar dolara...
Reklam

Son dakika: Katar ile yeni swap anlaşması! 15 milyar dolara yükseltildi.

Merkez Bankası'ndan yapılan açıklamada, "Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ve Katar Merkez Bankası arasında 17 Ağustos 2018 tarihinde imzalanan ikili para takası (swap) anlaşması tadil edilmiştir. Yapılan değişiklikle swap anlaşmasının tutarı 5 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyalinden 15 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltilmiştir. Para takası anlaşmasının temel hedefi yerel para birimleri üzerinden gerçekleştirilen ticareti kolaylaştırmak

20 Mayıs 2020 - 10:26

 ile yeni ! 15 milyar dolara yükseltildi

Giriş Tarihi: 20.5.2020  09:12 Son Güncelleme: 20.5.2020  09:46

 haberine göre TCMB ile   arasındaki swap tutarı tadil edilerek 15 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltildi.

Türkiye ile Katar arasında yeni swap anlaşması Cumhuriyet  (TCMB) ve  Merkez Bankası arasında 17 Ağustos 2018'de imzalanan ikili para takası (swap) anlaşması tadil edildi.

TCMB, Katar Merkez Bankası ile imzalanan swap tadil anlaşmasına ilişkin bir duyuru yayımladı.

Yapılan değişiklikle nın tutarı 5 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyalinden 15 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltildiği belirtilen duyuruda, para takası anlaşmasının temel hedefinin yerel para birimleri üzerinden gerçekleştirilen ticareti kolaylaştırmak ve iki ülkenin finansal istikrarına destek sağlamak olduğu vurgulandı.

Son dakika: Türkiye ile Katar arasında yeni swap anlaşması

Son dakika haberine göre;  ile   arasındaki  tutarı tadil edilerek 15 milyar  doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltildi.

TÜRKİYE İLE KATAR ARASINDA YENİ SWAP ANLAŞMASI

SON DAKİKA HABERİ:  ile   arasındaki  tutarı tadil edilerek 15 milyar  doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltildi.

Son dakika: Türkiye ile Katar arasında yeni swap anlaşması |VideoSON DAKİKA: TÜRKİYE İLE KATAR ARASINDA YENİ SWAP ANLAŞMASI |VİDEO

"15 MİLYAR ABD DOLARI KARŞILIĞI..."
Merkez Bankasından yapılan açıklamada, "Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ve Katar Merkez Bankası arasında 17 Ağustos 2018 tarihinde imzalanan ikili para takası (swap) anlaşması tadil edilmiştir. Yapılan değişiklikle swap anlaşmasının tutarı 5 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyalinden 15 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltilmiştir. Para takası anlaşmasının temel hedefi yerel para birimleri üzerinden gerçekleştirilen ticareti kolaylaştırmak ve iki ülkenin finansal istikrarına destek sağlamaktır." denildi.

: Merkez Bankası'ndan flaş  hamlesi

 haberi... Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası () ile  Merkez Bankası arasındaki  tutarı tadil edilerek 15 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltildi.

Son dakika: Merkez Bankası'ndan flaş SWAP hamlesi

TCMB'den son dakika SWAP hamlesi geldi. TCMB ile Katar Merkez Bankası arasındaki swap tutarı tadil edilerek 15 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltildi.

Son dakika | Hazine ve Maliye Bakanlığından flaş 'SWAP' açıklaması

 

İşte küresel finans çetesinin arka kapı operasyonu!

 

SON DAKİKA! BDDK harekete geçti: Manipülasyona geçit yok!

Bilim insanları tek tek sıraladı! Böyle masum görünüyor ama beyni yiyip bitiriyor... Eğer fazla tüketirseniz...

Son dakika: Katar ile yeni swap anlaşması! 15 milyar dolara yükseltildi

15 MİLYAR DOLAR...
Merkez Bankası'ndan yapılan açıklamada, "Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ve Katar Merkez Bankası arasında 17 Ağustos 2018 tarihinde imzalanan ikili para takası (swap) anlaşması tadil edilmiştir. Yapılan değişiklikle swap anlaşmasının tutarı 5 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyalinden 15 milyar ABD doları karşılığı Türk lirası ve Katar riyaline yükseltilmiştir. Para takası anlaşmasının temel hedefi yerel para birimleri üzerinden gerçekleştirilen ticareti kolaylaştırmak ve iki ülkenin finansal istikrarına destek sağlamaktır." denildi.

Bu haber 200759 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son dakika haberler... Tıp fakültesi öğrencisi Onur'un ölümünde kahreden detay ortaya çıktı! 'O resim yanılttı'
Son dakika haberler... Tıp fakültesi öğrencisi Onur'un...
Tunus'da darbe girişimi! Cumhurbaşkanından tehdit: Gücümüzü gösteririz
Tunus'da darbe girişimi! Cumhurbaşkanından tehdit: Gücümüzü...