Son dakika haberi: Başkan Erdoğan Ankara Şehir Hastanesi’nde...
Reklam

Son dakika haberi: Başkan Erdoğan Ankara Şehir Hastanesi'nde corona virüsü aşısı yaptırdı! İşte ilk açıklama....

Son dakika haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, dün İlaç ve Tıbbı Cihaz Kurumu tarafından acil kullanım onayı verilen corona virüsü (koronavirüs) aşısını Ankara Şehir Hastanesi'nde yaptırdı. Başkan Erdoğan aşı olduktan sonra Telegram hesabından "Ben de aşı oldum" mesajı paylaştı. Başkan Erdoğan, Kovid-19 aşısının ilk dozunu olduktan sonra Ankara Şehir Hastanesi çıkışında basın mensuplarına açıklama yaptı. Erdoğan, aşıyı teşvik için tüm siyasi liderlere çağrı yaptı.

14 Ocak 2021 - 19:45

Son dakika: Başkan Erdoğan yeni tip koronavirüs sı oldu
Giriş Tarihi: 14.1.2021  17:10 Son Güncelleme: 14.1.2021  19:36
Gelen son dakika haberine göre, AK Parti Sözcüsü , Başkan 'ın, AK Parti MYK toplantısının ardından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sı yaptıracağını açıkladı. 'ne gelen Erdoğan'a az önce koronavirüs aşısı yapıldığı bildirildi. Hastane çıkışı açıklamalarda bulunan Erdoğan, aşıyı teşvik i tüm siyasi liderlere çağrıda bulundu.

Başkan Erdoğan Kovid-19 aşısı oldu

Son dakika haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a Ankara Şehir Hastanesi'nde kovid-19 aşısı uygulandı. Erdoğan'a burada koronavirüs aşısının ilk dozu yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aşı olduğu anlar

Video Player

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Şehir Hastanesi'nde Kovid-19 aşısı yaptırdı. Aşı sonrası Erdoğan, Telegram hesabından 'Ben de aşı oldum...' mesajını paylaştı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MKYK toplantısının ardından yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MYK toplantısının ardından aşı olacağını açıklamıştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Şehir Hastanesi'nde Kovid-19 aşısı yaptırdı.
Başkan Erdoğan Kovid-19 aşısı yaptırdı

Geçtiğimiz gün Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından, analizleri tamamlanan Çin menşeili CoronaVac aşısına "Acil Kullanım Onayı" verilmişti.

Dün, Türkiye'ye getirilen ilk koronavirüs aşısını Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu üyeleri yaptırmıştı.
Erdoğan: Diğer siyasi parti liderlerinin de aşı yaptırmasını tavsiye ediyorum

"GEREKENİ YAPAR ÖRNEK OLURUZ"

Başkan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde cuma namazı çıkışı gazetecilerin 'aşı olacak mısınız?' sorusu üzerine "Bu konuyla ilgili olarak şahsen benim de aşı olma konusunda sıkıntım söz konusu değil. Burada sağlık söz konusudur. Bizler de sağlığımızı korumak için gerekeni yapar örnek oluruz. Temennimiz bir an önce vatandaşlarımızı bu beladan kurtarmaktır." ifadelerini kullanmıştı.

Başkan Erdoğan'ın aşı olduğu anlar...

Erdoğan aşı olduktan sonra, Telegram'dan mesaj paylaştı: "Ben de aşı oldum"


Başkan aşı olduğu anların görüntülerini Telegram hesabından paylaştı.

Erdoğan'ın hesabından Telegram paylaştığı açıklama şöyle;

"HAYIRLI UĞURLU OLSUN"

"Başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde şu ana kadar 254 bin sağlık çalışanımız ilk doz aşılarını oldu. Ben de onlara katılarak aşılandım. İnşallah çok kısa süre içinde tüm vatandaşlarımızı aşılamayı hedefliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun."

Başkan Erdoğan hastane önünde açıklamalarda bulundu.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarının satır başları;

Öncelikle Ankara Şehir Hastanemiz olarak tüm personeliyle başhekimiyle, doktorlarıyla, hemşireleriyle burada büyük bir mücadeleyi sürdürdüler. Ve aşılarımız gelir gelmez bakanımız ilk aşıyı ben yaptıracağım dedi ve dün ilk aşıyı yaptırdı.

Ben de onlara katılarak aşılandım. İnşallah çok kısa süre içinde tüm vatandaşlarımızı aşılamayı hedefliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun

Tüm başta siyasi liderler olmak üzere, tüm milletvekillerimiz olmak üzere bu kampanyayı güçlü kılma noktasında onların da belirlenmiş olan aşılanma noktalarında aşıyı teşvik ederlerse çok çok isabetli olacağına inanıyorum.
Son dakika haberi: Başkan Erdoğan Ankara Şehir Hastanesi'nde corona virüsü aşısı yaptırdı! İşte ilk açıklama....
''25-30 MİLYON DOZ AŞI DAHA GELECEK''

Başta tüm siyasi liderler, milletvekillerimiz, Kovid-19 aşısını teşvik ederlerse, bunun çok çok isabetli olacağına inanıyorum. Aşı olanlarında sayısı 250 bini aştı. Bilim Kurulu'nun belirlediği bir takvim var. İlk etapta gelen aşı miktarı belli, ardından 25-30 milyon doz aşı daha gelecek.

Sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum, bu süreçte ortaya konan gayret karşılıksız kalmayacaktır.

25 30 milyon doz aşı daha gelecek. Süratle bunu sürdürelim istiyoruz. Bu kampanyayı nerelerde sürdüreceğimizi de Sağlık Bakanlığımız belirlemiş durumda.


256 BİN KİŞİ KOVİD-19 AŞISI OLDU

Bu süreçte ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Şu anda hastanede yatanlara rabbimden şifalar diliyorum. Tüm yakınlarına sabırlar diliyorum. Tüm sağlık çalışanlarına bu süreçte ortaya koydukları performans nedeniyle şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum.

256 bin kişi şu ana kadar aşı oldu. Demek ki müraacatlar iyi ve hastanelerimizdeki performans da bayağı iyi. Bütün doktorlarımız, hemşirelerimiz yoğun bir performans ortaya koyuyorlar.

Aşı için belirlenen süreçte düşük. Baya hızlı olunuyor. 5 dk aşı, 15 dk da istirahat. Böyle bir süreç içerisindeyiz.

Çin aşısı dışında çalışmalar var. Almanya ile irtibatlarımız var. Kendi çalışmalarımız var. İnşallah nisan, mayıs gibi devreye girecek. 2. doz aşıyı 28 gün sonra olacağım.

Öte yandan Erdoğan, AK Parti MKYK üyelerinin de kendisiyle beraber Kovid-19 aşısı yaptırdığını bildirdi.

 haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, dün İlaç ve Tıbbı Cihaz Kurumu tarafından acil kullanım onayı verilen corona virüsü (koronavirüs) aşısını 'nde yaptırdı. Başkan Erdoğan aşı olduktan sonra Telegram hesabından "Ben de aşı oldum" mesajı paylaştı. Başkan Erdoğan, Kovid-19 aşısının ilk dozunu olduktan sonra Ankara Şehir Hastanesi çıkışında basın mensuplarına açıklama yaptı. Erdoğan, aşıyı teşvik için tüm siyasi liderlere çağrı yaptı.

Son dakika haberi: Başkan Erdoğan Ankara Şehir Hastanesi'nde corona virüsü aşısı yaptırdı! İşte ilk açıklama...

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik parti MKYK Toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Toplantı sonrası basın açıklaması yapan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın aşı olacağını açıklamıştı
Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş da aşılamanın yapılacağı Ankara Şehir Hastanesi'ne geldi. Ayrıca birçok AK Parti Milletvekili de Başkan Erdoğan'a eşlik etti.

"HAYIRLI OLSUN"

Başkan Recep Tayyip Erdoğan kovid-19 aşısını olduğunu Twitter hesabından paylaştı. Erdoğan, "Tüm vatandaşlarımızı aşılamayı hedefliyoruz" ifadesini kullandı.

Twitter'dan aşı olduğu anlara ilişkin fotoğrafları da paylaşan Erdoğan, mesajında şunları ifade etti:

"Başarıyla devam eden aşı programımız dahilinde şu ana kadar 254 bin sağlık çalışanımız ilk doz aşılarını oldu. Ben de onlara katılarak aşılandım. İnşallah çok kısa süre içinde tüm vatandaşlarımızı aşılamayı hedefliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun."

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunca analizleri tamamlandıktan sonra "Acil Kullanım Onayı" verilen CoronaVac aşısı olmak üzere Ankara Şehir Hastanesine geldi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Şehir Hastanesi'nde Kovid-19 aşısı yaptırdı.

BEN DE AŞI OLDUM" PAYLAŞIMI

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs aşısı oldu. Erdoğan, aşı olduğunu Telegram ve BİP'ten duyurdu.

Başkan Erdoğan, BİP hesabından "Ben de aşı oldum" şeklinde bir açıklama yaptı.

25-30 MİLYON DOZ AŞI GELECEK

Başkan Erdoğan'ın aşı yaptırmasının topluma örnek olması açısından çok önemli olduğu değerlendiriliyor.

Başkan Erdoğan, hastane çıkışı gazetecilerin karşısına geçti. Erdoğan'ın açıklamaları özetle şöyle:

'AŞIYI YAPTIRACAĞIM DEMİŞTİM, YAPTIRDIK'

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Şehir Hastanesi'nde koronavirüs aşısı olduktan sonra çıkışta basın mensuplarına açıklama yaptı. Başkan Erdoğan, "Öncelikle Ankara Şehir Hastanemiz olarak hakikaten tüm personeli ile başhekimi ile doktorları ile hemşireleri ile burada büyük bir mücadeleyi bu koronavirüs sürecinde sürdürdüler. Aşılarımız gelir gelmez bakanımız, 'ilk aşıyı ben yaptıracağım' dedi ve dün ilk aşıyı, Bilim Kurulu üyeleri ile yaptırdı. Ben de, 'aşıyı yaptıracağım' demiştim, ben de Merkez Karar'daki milletvekili arkadaşlarım ve diğer arkadaşlarım bu aşıyı yaptırdık, yaptırıyoruz" dedi.

Son dakika: Başkan Erdoğan Kovid-19 aşısı oldu ve Telegram'dan mesaj paylaştı

Son dakika: Başkan Erdoğan Kovid-19 aşısı oldu ve Telegram'dan mesaj paylaştı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'nde bugün CoronaVac aşısının ilk dozunu yaptırdı.

Çin'den gelen koronavirüs aşılarının yapımına başlandı. Türkiye'de aşıyı olan ilk isim Sağlık Bakanı Fahrettin Koca oldu.

BAŞKAN ERDOĞAN AŞI OLDU

Bugün gözler yeniden Ankara Şehir Hastanesi'ne çevrildi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile birlikte Ankara Şehir Hastanesi'ne giderek CoronaVac aşısının ilk dozunu yaptırdı.

BAŞKAN ERDOĞAN TELEGRAM'DAN MESAJ PAYLAŞTI

, Telegram hesabından "Bende aşı oldum" paylaşımında bulundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan COVID-19 aşısı oldu |VideoBAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN COVID-19 AŞISI OLDU |VİDEO

"Günaydın, sevgili kardeşim.

Bugün mesaimize AK Parti genel merkezimizde devam edeceğiz. Öğleden sonra saat 2'de MKYK, akşam saat 5'te de MYK toplantılarımızda ülkemizin gündemindeki önemli meseleleri görüşeceğiz.

Ülkemiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Yeni günün hepimiz için hayırlı ve huzurlu geçmesini temenni ediyor, sizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Ben de aşı oldum..."

Başkan Erdoğan'dan aşı sonrası ilk mesaj: Ben de aşı oldumBAŞKAN ERDOĞAN'DAN AŞI SONRASI İLK MESAJ: BENDE AŞI OLDUM |VİDEO

ÖMER ÇELİK AÇIKLADI

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu, Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantının ardından parti sözcüsü Ömer Çelik, kameralar karşısına geçti. Ömer Çelik'in toplantı gündemine ilişkin yaptığı açıklamada, "Aşı ile ilgili çalışmalar başladı. Salgından vatandaşlarımızı koruyacak çalışma şeffaf bir şekilde, milletimizin her kesimine ulaşacak şekilde sürdürülecek. Aşı konusunda Cumhurbaşkanımız örnek olmak için toplantı sonrasında aşı olacak." ifadelerini kullandı.

Ömer Çelik'in toplantı gündemine ilişkin yaptığı açıklamada, "Aşı ile ilgili çalışmalar başladı. Salgından vatandaşlarımızı koruyacak çalışma şeffaf bir şekilde, milletimizin her kesimine ulaşacak şekilde sürdürülecek. Aşı konusunda Cumhurbaşkanımız örnek olmak için toplantı sonrasında aşı olacak." ifadelerini kullandı.

ÖRNEK OLURUM

Başkan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde cuma namazı çıkışı gazetecilerin 'aşı olacak mısınız?' sorusu üzerine "Bu konuyla ilgili olarak şahsen benim de aşı olma konusunda sıkıntım söz konusu değil. Burada sağlık söz konusudur. Bizler de sağlığımızı korumak için gerekeni yapar örnek oluruz. Temennimiz bir an önce vatandaşlarımızı bu beladan kurtarmaktır." ifadelerini kullanmıştı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan COVID-19 aşısı yaptıracakBAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN COVID-19 AŞISI YAPTIRACAK
Son dakika: Başkan Erdoğan'dan flaş açıklama: Aşı geldiğinde tüm arkadaşlarımızla birlikte olacağızSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN FLAŞ AÇIKLAMA: AŞI GELDİĞİNDE TÜM ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE OLACAĞIZ
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca canlı yayında COVID-19 aşısı olduSAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA CANLI YAYINDA COVID-19 AŞISI OLDU

'İKİNCİ DOZU 28 GÜN SONRA YAPTIRACAĞIM'
Erdoğan, ikinci doz aşıyı 28 gün sonra yaptıracağını belirterek, "5 dakika aşı, 15 dakika da istirahat, ondan sonra da serbest kalıyor. Böyle bir sürecin içindeyiz. 25-30 milyon doz aşı Çin'den gelecek. Almanya ile olan irtibatlarımız var, bunun yanında bizim kendi çalışmalarımız var. Onlar da Mayıs civarında devreye girecek. İkinci dozu 28 gün sonra yaptıracağım" ifadesini kullandı.

Bu haber 990433 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Son dakika haberi: Dostça başlayan toplantıda Dendias skandalı! Yunanistan maalesef aynı tas aynı hamam!
Son dakika haberi: Dostça başlayan toplantıda Dendias skandalı!...
Son dakika haberi: Dostça başlayan toplantıda Dendias skandalı! Yunanistan maalesef aynı tas aynı hamam!
Son dakika haberi: Dostça başlayan toplantıda Dendias skandalı!...