Müge Anlı’da Osman Büyükşen gündeme getirmişti: Katilin...
Reklam

Müge Anlı'da Osman Büyükşen gündeme getirmişti: Katilin hedefindeki isim ilk kez Büyükşen cinayeti için konuştu!

Müge Anlı'da gündeme gelen 'Büyükşen cinayeti' Türkiye'yi sarstı. Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesinde yaşayan 3 çocuk babası Metin Büyükşen, eşi Nejla Büyükşen 3 Eylül 2018 günü kar maskeli saldırgan tarafından evlerinde vurularak öldürüldü.

24 Temmuz 2021 - 23:07 - Güncelleme: 24 Temmuz 2021 - 23:28

Müge Anlı'da Osman Büyükşen gündeme getirmişti: Katilin hedefindeki isim ilk kez Büyükşen cinayeti için konuştu!

Giriş Tarihi: 24.7.2021  13:12 Son Güncelleme: 24.7.2021  13:16

Osman Büyükşen'in Müge Anlı'da gündeme getirdiği ve kamuoyunda 'Büyükşen Cinayeti' olarak hafızalara yer edinerek Türkiye'yi sarsan olayda kiralık katilin asıl hedefindeki Hüseyin K. ilk kez SABAH'a konuştu. Konya'da 3 yıl önce Metin ve Nejla Büyükşen çiftini öldüren kiralık katilin asıl hedefindeki Hüseyin K. ilk kez SABAH'a konuştu. Esra Taş ile kısa süreli bir ilişkisinin olduğunu onun dışında bir şey yaşamadıklarını belirten Hüseyin K., "Olay gecesi benim evimde de ailemden 5 kişi vardı. Bende ailemi kaybedebilirdim. Metin amca ve Nejla teyze için çok üzgünüm. Bende soruşturmayı takip edeceğim" dedi.

Müge Anlı'da Osman Büyükşen gündeme getirmişti: Katilin hedefindeki isim ilk kez Büyükşen cinayeti için konuştu!

Müge Anlı'da gündeme gelen 'Büyükşen cinayeti' Türkiye'yi sarstı. Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesinde yaşayan 3 çocuk babası Metin Büyükşen, eşi Nejla Büyükşen 3 Eylül 2018 günü kar maskeli saldırgan tarafından evlerinde vurularak öldürüldü.


Çiftin kızları Fatma Büşra ise saldırgandan ölü taklidi yaparak kurtuldu. Çiftin doktor oğulları Osman Büyükşen'in Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkıp, konunun tekrar gündeme gelmesi üzerine jandarma bünyesinde özel ekip kuruldu.


Özel ekip dosya üzerinde ve mahallede yaptığı çalışmalar sonucu operasyon için harekete geçti. Geçtiğimiz hafta gözaltına alınan 25 şüpheliden Esra Taş, sevgilisi Abdullah Başdemir (46) ile onlara yardım ettikleri öğrenilen Zeki Okşen, kuzeni Mustafa Okşen ile Afgan uyruklu Abdulhamit Uzbek tutuklanmıştı.


'BENİM AİLEMDEN DE 5 KİŞİ ÖLEBİLİRDİ'
Kiralık katilin asıl hedefinde bulunan Hüseyin K. ilk kez SABAH'a konuştu. Olay nedeniyle üzgün olduğunu belirten Hüseyin K., "Benim Esra ile kısa süreli bir ilişkim oldu.


Metin ve Nejla Büyükşen cinayetinden 20 gün kadar önce Esra ile ayrılmıştık. Ayrıldıktan sonra birkaç kez bana ulaşmaya çalıştı ama ben konuşmadım. Geçen hafta gözaltıları görünce bende o zaman her şeyi öğrendim.Haberlerde gördüğüm kadarıyla hamile olduğunu söyleyerek arkadaşım Zekeriya'dan evimin adresini almış. Ancak hamilelik durumu kesinlikle söz konusu değildir. Benim evime girmek istediklerini ancak yanlış eve girdiklerini duydum.Olay günü benim evimde de anne ve babam dahil ailemden 5 kişi vardı. Metin amca ve Nejla teyzenin hayatını kaybettiği için çök üzgünüm. Ancak bu olayda bende o sırada evde bulunan ailemdeki 5 kişiyi kaybedebilirdim.Bu olayda kimseyi kaybetmedim ama Metin amca ve Nejla teyzeyi de annem ve babam gibi görüyordum. Onlarla birlikte büyüdüm. Bende mağdurum. Soruşturmayı takip edeceğim. Yasal yollardan hakkımı sonuna kadar arayacağım' dedi.

Metin ve Nejla Büyükşen çiftini öldüren kiralık katilin asıl hedefindeki isim konuştu: Anne-babam gibi görürdüm

Konya'da 3 yıl önce Metin ve Nejla Büyükşen çiftini öldüren kiralık katilin asıl hedefindeki Hüseyin K. özel açıklamalarda bulundu. Kiralık katil tutan Esra Taş ile kısa süreli bir ilişkisinin olduğunu belirten Hüseyin K.,"Metin amca Nejla teyzeyi anne-babam gibi görürdüm. O gece evde 5 kişiydik. Ben de mağdurum. Soruşturmayı takip edeceğim." dedi.

Asıl hedefteki isim konuştu!

Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesinde yaşayan 3 çocuk babası Metin Büyükşen, eşi Nejla Büyükşen 3 Eylül 2018 günü kar maskeli saldırgan tarafından evlerinde vurularak öldürüldü.


Çiftin kızları Fatma Büşra ise saldırgandan ölü taklidi yaparak kurtuldu. Çiftin doktor oğulları Osman Büyükşen'in Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkıp, konunun tekrar gündeme gelmesi üzerine jandarma bünyesinde özel ekip kuruldu.


Özel ekip dosya üzerinde ve mahallede yaptığı çalışmalar sonucu operasyon için harekete geçti. Geçtiğimiz hafta gözaltına alınan 25 şüpheliden Esra Taş, sevgilisi Abdullah Başdemir (46) ile onlara yardım ettikleri öğrenilen Zeki Okşen, kuzeni Mustafa Okşen ile Afgan uyruklu Abdulhamit Uzbek tutuklanmıştı.


'BENİM AİLEMDEN DE 5 KİŞİ ÖLEBİLİRDİ'
Kiralık katilin asıl hedefinde bulunan Hüseyin K. ilk kez konuştu. Olay nedeniyle üzgün olduğunu belirten Hüseyin K., "Benim Esra ile kısa süreli bir ilişkim oldu.

Metin ve Nejla Büyükşen cinayetinden 20 gün kadar önce Esra ile ayrılmıştık. Ayrıldıktan sonra birkaç kez bana ulaşmaya çalıştı ama ben konuşmadım. Geçen hafta gözaltıları görünce bende o zaman her şeyi öğrendim.


Haberlerde gördüğüm kadarıyla hamile olduğunu söyleyerek arkadaşım Zekeriya'dan evimin adresini almış. Ancak hamilelik durumu kesinlikle söz konusu değildir. Benim evime girmek istediklerini ancak yanlış eve girdiklerini duydum.


Olay günü benim evimde de anne ve babam dahil ailemden 5 kişi vardı. Metin amca ve Nejla teyzenin hayatını kaybettiği için çök üzgünüm. Ancak bu olayda bende o sırada evde bulunan ailemdeki 5 kişiyi kaybedebilirdim.ANNEM VE BABAM GİBİ GÖRÜYORDUM
Bu olayda kimseyi kaybetmedim ama Metin amca ve Nejla teyzeyi de annem ve babam gibi görüyordum. Onlarla birlikte büyüdüm. Bende mağdurum. Soruşturmayı takip edeceğim. Yasal yollardan hakkımı sonuna kadar arayacağım" dedi.
Müge Anlı'daki Büyükşen cinayeti çözüldü kiralık katil yakalandı! 'Hamileyim' detayı ortaya çıktı 'Büyükşen'ler işte böyle öldürüldü...

Bu haber 990447 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Erdoğan, Kahramanmaraş'ta gençlerle bir araya geldi: Davamızı yüreklere nakşetmenin en iyi yolu şiirdir
Başkan Erdoğan, Kahramanmaraş'ta gençlerle bir araya geldi:...
Başkan Erdoğan'dan TEKNOFEST'te gençlere mesaj!
Başkan Erdoğan'dan TEKNOFEST'te gençlere mesaj! "2053 ve 2071...