CHP, DHKP-C’ li terörist Mustafa Koçak’a sahip çıktı!.
Reklam

CHP, DHKP-C' li terörist Mustafa Koçak'a sahip çıktı!.

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit eden DHKP-C’lilere silah temin eden Mustafa Koçak, cezaevinde başlattığı ölüm orucunun 297. gününde hayatını kaybetti. CHP’nin en üst düzeydeki yönetiminde bulunan grup başkan yardımcıları DHKP-C terör örgütünün emriyle başlatılan ölüm orucunda nedeniyle ölen Mustafa Koçak’a sahip çıktı. AK Parti Grubu’ndan Dr. Betül Sayan Kaya ve Mehmet Muş’tan sosyal medyadan sert cevap geldi. İşte CHP’nin terör örgütü DHKP-C desteği, AK Parti’nin tepkisi...

25 Nisan 2020 - 07:18

' li terörist 'a sahip çıktı!

Giriş Tarihi: 25.4.2020  06:01 Güncelleme Tarihi: 25.4.2020  07:05

Cumhuriyet Savcısı ’ı şehit eden ’lilere silah temin eden , cezaevinde başlattığı ölüm orucunun 297. gününde hayatını kaybetti. ’nin en üst düzeydeki yönetiminde bulunan grup başkan yardımcıları DHKP-C terör örgütünün emriyle başlatılan ölüm orucunda nedeniyle ölen ’a sahip çıktı.  Grubu’ndan Dr.  ve Mehmet Muş’tan sosyal medyadan sert cevap geldi. İşte CHP’nin terör örgütü DHKP-C desteği, AK Parti’nin tepkisi...

CHP, DHKP-C' li teröriste sahip çıktı!

'nda görevli Cumhuriyet Savcısı , makam odasında 'li teröristler  ve  tarafından şehit edilmiş, suikast için silahı ise DHKP-C'li  temin etmişti.

Cumhuriyet Halk Partisi () mensupları, yargılama sonucu müebbet hapis cezası alan 'ın cezaevinde başlattığı ölüm orucuna destek olmuştu. 297. günün ardından bugün yaşamını yitiren DHKP-C'li Mustafa Koçak'ın hayatını kaybetmesi ardından da CHP'nin en üst düzey yöneticileri teröriste sahip çıktı.

CHP ÖLÜM ORUCUNU KUTSADI
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal sosyal medya hesabından ölüm orucundan hayatını kaybeden DHKP-C'li Mustafa Koçak'a sahip çıktı.

Sarıbal paylaşımında, "Gizli tanık" ifadesiyle 'ileri demokrasinin yargısı!!!!' tarafından müebbete mahkum edildi. "Suçsuzum" çığlıkları duyulmadı. Adil yargılanma talebi için ölüm orucu başlattı. Yine kimse kılını kıpırdatmadı. Adalet diye diye öldü. #MustafaKoçak" dedi.


SAVCI SUİKASTİNE SİLAH TEMİN EDENİ SAVUNDU
CHP Genel Başkan Yardımcısı  ise yine sosyal medya hesabından "Gizli tanık ifade verdi; AKP Yargısı müebbete mahkum etti" dedi.

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'a silah temin eden Mustafa Koçak için Ağbaba "297 gündür 'Adil yargılama' talebiyle ölüm orucundaki #MustafaKoçak hayata veda etti. Katillerin, tecavüzcülerin, hırsızların serbest bırakıldığı ülkede, 'Suçsuzum' diyen 28 yaşında, 29 kilodaki Mustafa değil, Adalet öldü" diye ölüm orucunu kutsadı.

CHP, BU TERÖRİSTİN VE DHKP-C'NİN AVUKATLIĞINI YAPIYOR
 Genel Başkan yardımcısı Dr. , resmi sosyal medya hesabından CHP'nin bu tutumunu şu cümlelerle sert bir cevap verdi: " Şehit Savcımız #MehmetSelimKiraz'ı katledenlere silah temin eden Mustafa Koçak, açlık grevi sonucu öldü. CHP, bu teröristin ve DHKPC'nin avukatlığını yapmaya devam ediyor! Bir de utanmadan; adalet ve oruç kavramlarını zehirli dillerine meze yapmaya kalkıyorlar. Yazıklar olsun!"

NEDİR BU CHP'DEKİ DHKP-C ÇİZGİSİ?
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ise CHP'lilerin paylaşımlarına şöyle cevap verdi: "CHP yine DHKP-C'nin avukatlığını yapmış. Savcı Selim Kiraz'ı şehit edenlere silah temin eden DHKP-C'liye sahip çıkmışlar. CHP, DHKP-C'ye gösterdiği hassasiyetin binde birini makam odasında şehit edilen savcımız için gösterdi mi? Nedir bu CHP'deki DHKP-C çizgisi?"

DAMLA KAYA / SABAH

 

 

 

CHP, DHKP-C' li terörist Mustafa Koçak'a sahip çıktı!CHP, DHKP-C'li teröriste sahip çıktı

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit eden ’lilere silah temin eden , cezaevinde başlattığı ölüm orucunun 297. gününde hayatını kaybetti. ’nin en üst düzeydeki yönetiminde bulunan grup başkan yardımcıları DHKP-C terör örgütünün emriyle başlatılan ölüm orucunda nedeniyle ölen Mustafa Koçak’a sahip çıktı. AK Parti Grubu’ndan Dr.  ve ’tan sosyal medyadan sert cevap geldi.

CHP, DHKP-C'Lİ TERÖRİSTE SAHİP ÇIKTI

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ı şehit eden 'lilere silah temin eden , cezaevinde başlattığı ölüm orucunun 297. gününde hayatını kaybetti. 'nin en üst düzeydeki yönetiminde bulunan grup başkan yardımcıları DHKP-C terör örgütünün emriyle başlatılan ölüm orucunda nedeniyle ölen Mustafa Koçak'a sahip çıktı. AK Parti Grubu'ndan Dr.  ve 'tan sosyal medyadan sert cevap geldi.

DAMLA KAYA

 savcı katiline sahip çıktı!

İstanbul Adalet Sarayı’nda görevli Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz, makam odasında DHKP-C’li teröristler Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol tarafından şehit edilmişti. Suikast için silahı ise DHKP-C’li Mustafa Koçak temin etmişti. Yargılama sonrası müebbet hapis cezası lana Koçak açlık grevini sonrası ölüm orucuna başladı. Ölüm orucunun 297. gününde hayatını kaybeden Mustafa Koçak’a ’dan da destek geldi. Can Dündar, İslam ibadeti oruç ile terör örgütünün ölüm orucunu kıyaslayarak terör örgütüne destek verdi.

DAMLA KAYAGündem

24.4.2020  21:54

Can Dündar savcı katiline sahip çıktı!

İstanbul Adalet Sarayı'nda görev yapan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz, makam odasında terör örgütü DHKP-C teröristlerce 31 Mart 2015 tarihinde 'Berkin Elvan soruşturmasının ilerlemediği' iddiasıyla rehin alınmış sonrasında ise şehit edilmişti. Savcıyı şehit eden DHPK-C'li Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol'a silah temin ettiği belirtilen Mustafa Koçak da İstanbul 27. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılandı.

DHKP-C terör örgütü mensubu Mustafa Koçak ise bu iki teröriste savcı Mehmet Selim Kiraz suikastı için silah temin ettiği için yargılandı. Mahkeme yargılaması sonrası müebbet hapis cezası aldı. Cezaevinde açlık grevine başlayan DHKP-C'li terörist Mustafa Koçak, örgüt talimatı ile açlık grevini ölüm orucuna çevirdi. Koçak, 297. gününde hayatını kaybetti.

CAN DÜNDAR DA TERÖRİSTE DESTEK OLDU

Almanya'da yaşayan ve MİT tırları ihanetine imza atan firari Can Dündar, terör örgütü DHKP-C'nin ölüm oruçlarına destek oldu. Sosyal medya hesabından Can Dündar, "Siz ibadet için oruca başlarken, #MustafaKoçak, adalet için ölüm orucunda can verdi. Vebali boynumuza" dedi. Dündar, İslam inancındaki oruç ibadeti ile terör örgütünün ölüm orucunu kıyaslayarak terör örgütü DHKP-C'ye destek vermiş oldu.

ÖLÜM ORUCU ADALET ARAYIŞI OLARAK SUNULUYOR

Sosyal medyada DHKP-C terör örgütünün emri sonrası başlatılan ölüm orucu ile hayatını kaybetmesi sanki adalet arayışıymış gibi sunuluyor. Bilindiği üzere daha öncede DHKP-C'li Helin Bölek, ölüm orucunda hayatını kaybetti ve örgüt mensupları cenaze sonrası halay çekerek hiçbir şekilde insani olmayan bir harekette bulundu.

AHMET ŞIK TERÖRİSTLERİ ÖVÜCÜ HABER YAPMIŞTI

Hatırlanacağı üzere DHKP-C'li teröristler Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol, İstanbul Adalet Sarayı'ndaki görev yapan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın odasında bulunduğu sırada katletmeden Cumhuriyet Gazetesi'nden Ahmet Şık'a savcıyı şehit etmeden önce söyleşi vermişlerdi. Ahmet Şık, yaptığı bu görüşmeyi övücü bir şekilde Cumhuriyet Gazetesi'nde yayınlamıştı.

Erdoğan'ın başarısı vatan haini Can Dündar'ı üzdü: Korkarım ki Türkiye istediğini aldı!

İşte CHP'nin terör örgütü DHKP-C desteği, AK Parti'nin tepkisi:

'nda görevli Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz, makam odasında DHKP-C'li teröristler  ve  tarafından şehit edilmiş, suikast için silahı ise DHKP-C'li Mustafa Koçak temin etmişti.  (CHP) mensupları, yargılama sonucu müebbet hapis cezası alan Mustafa Koçak'ın cezaevinde başlattığı ölüm orucuna destek olmuştu. 297. günün ardından bugün yaşamını yitiren DHKP-C'li Mustafa Koçak'ın hayatını kaybetmesi ardından da CHP'nin en üst düzey yöneticileri teröriste sahip çıktı.

CHP ÖLÜM ORUCUNU KUTSADI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal sosyal medya hesabından ölüm orucundan hayatını kaybeden DHKP-C'li Mustafa Koçak'a sahip çıktı. Sarıbal paylaşımında, "Gizli tanık" ifadesiyle 'ileri demokrasinin yargısı!!!!' tarafından müebbete mahkum edildi. "Suçsuzum" çığlıkları duyulmadı. Adil yargılanma talebi için ölüm orucu başlattı. Yine kimse kılını kıpırdatmadı. Adalet diye diye öldü. #MustafaKoçak" dedi.

SAVCI SUİKASTİNE SİLAH TEMİN EDENİ SAVUNDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı  ise yine sosyal medya hesabından "Gizli tanık ifade verdi; AKP Yargısı müebbete mahkum etti" dedi. Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'a silah temin eden Mustafa Koçak için Ağbaba "297 gündür 'Adil yargılama' talebiyle ölüm orucundaki #MustafaKoçak hayata veda etti. Katillerin, tecavüzcülerin, hırsızların serbest bırakıldığı ülkede, 'Suçsuzum' diyen 28 yaşında, 29 kilodaki Mustafa değil, Adalet öldü" diye ölüm orucunu kutsadı.

CHP, BU TERÖRİSTİN VE DHKP-C'NİN AVUKATLIĞINI YAPIYOR

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Dr. Betül Sayan Kaya, resmi sosyal medya hesabından CHP'nin bu tutumunu şu cümlelerle sert bir cevap verdi: " Şehit Savcımız #MehmetSelimKiraz'ı katledenlere silah temin eden Mustafa Koçak, açlık grevi sonucu öldü. CHP, bu teröristin ve DHKPC'nin avukatlığını yapmaya devam ediyor! Bir de utanmadan; adalet ve oruç kavramlarını zehirli dillerine meze yapmaya kalkıyorlar. Yazıklar olsun!"

NEDİR BU CHP'DEKİ DHKP-C ÇİZGİSİ?

AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ise CHP'lilerin paylaşımlarına şöyle cevap verdi:

"CHP yine DHKP-C'nin avukatlığını yapmış. Savcı Selim Kiraz'ı şehit edenlere silah temin eden DHKP-C'liye sahip çıkmışlar. CHP, DHKP-C'ye gösterdiği hassasiyetin binde birini makam odasında şehit edilen savcımız için gösterdi mi? Nedir bu CHP'deki DHKP-C çizgisi?"

Bu haber 201002 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Erdoğan: 'Türkiye bu suni rüzgarlarla eğilip bükülebilecek bir ülke değildir'
Başkan Erdoğan: 'Türkiye bu suni rüzgarlarla eğilip...
ALLAH (C.C.)
ALLAH (C.C.)