CAN (Medet) GÖKTEN
Reklam

CAN (Medet) GÖKTEN

Can (Medet) Gökten'in Mesaj Gazetesi Medya, Haber Yayıncılık'la Hiç bir İlişkisi, bağlantısı yoktur. Görülen Lüzum Gereği açıklama yapılmıştır. Mesaj Gazetesi Yönetimi

10 Mart 2016 - 21:53

CAN (Medet) GÖKTEN

Giriş Tarihi: 10.3.2016 23:09 Son Güncelleme Tarihi: 10.3.2016 23:18

02 KASIM 1990 TURGUTLU DOĞUMLU, MANİSA'NIN TURGUTLU İLÇESİ ÇEPNİDERE KÖYÜ HALKINDAN (Yeni adı Çepnidere mah) OLAN, VELİ OĞLU, CAN GÖKTEN. TEMMUZ 2013'DEN BERİ ESKİŞEHİR TÜLOMSAŞ'DA ÇALIŞMAKTADIR.!

Yukarıda adı geçen Can (Medet) Gökten'in Mesaj Gazetesi Medya, Haber Yayıncılık'la Hiç bir İlişkisi, bağlantısı yoktur.

Görülen Lüzum Gereği açıklama yapılmıştır.

Mesaj Gazetesi Yönetimi

Yavru kedi alıcam diye benim gibi dolandırılmayın!

Kendisine güvenerek anlaştım ve parayı PTT şubesinden "Veli Gökten" adına İzmir Bağyurdu şubesine yollamamı istedi. Yavruyu otobüse verince şirket ve ...

Bir başka bayan'ı ise Eskişehir'den arayan dolandırıcı,

İzmir Bağyurdu PTT, şubesine "Veli Gökten" adına para yollamasını istedi.

Yavru kedi alıcam diye benim gibi dolandırılmayın!

Bu bir uyarı. LÜTFEN OKUYUN!

Merhaba Sevgili Elookat Kullanıcıları

Bundan yaklaşık 4-5 gün önce buradan vermiş olduğum ücretli "Yavru Kedi Arıyorum" ilanına bir şahıs geri döndü. Kendini Mustafa olarak tanıtan dolandırıcı sahtekar, istediğim özelliklerde bir yavruya sahip olduğunu ve otobüsle Uşaktan gönderebileceğini ve karşılığında 250 tl istediğini söyle. Şahıs kendini bugün Mustafa diye tanıttı, yarın size Ali diye tanıtabilir. 0553 288 52 46 numaralı telefondan aradı ama başka hatlar da kullanıyor olabilir. . Güya kendi çektiği yavru fotoğrafını da MMS ile telime yolladı. Oğlumun doğum gününe sahiplenmek istediğim yavru için telefonda birkaç kez konuştuktan sonra, kendisine güvenerek anlaştım ve parayı PTT şubesinden "Veli Gökten" adına İzmir Bağyurdu şubesine yollamamı istedi. Yavruyu otobüse verince şirket ve plaka bilgilerini ileteceğim diyerek telefonu kapattı. Bir kaç kez telefonla aradıktan sonra, sonradan yaptığım araştırma neticesinde plakanın asılsız olduğunu öğrendim. Yine de iyi düşünerek akşam saat 10 a kadar eşim ve oğlumla yavruyu otobüs şirketinin terminalinde bekledik. O akşam dolandırıldığımı anladım. Üstelik oğlum da ateşlenip hastalandı. Bayanların iyi niyetini kullanıp ve bir çocuğuğun kalbi ile oynayabilecek kadar vicdansız olan bu şahıslara karşı lütfen gözünüzü dört açın ve asla kimseye güvenmeyin. Benim yaptığım hataya maruz kalmayın. Ettiğim beddualar inanıyorum ki bir gün yerini bulacak. 2 gün içinde kefen parası olur o şahsın inşallah diyorum. Şimdi oğluma verdiğim söz tutamamanın üzüntüsü içinde eşime karşı da mahçupluğumla yaşıyorum.

Kayıp Köpek

www.kayipkopek.org

Kayıp köpekleri sahipleriyle buluşturan gönüllü platform.

Kategori :Hayvanlar alemi / Kedi ilanları

Etiketler :yavru, kedi, arıyorum, kedi arıyorum, kedi yavru, yavru kedi

Eklendiği tarih : 13 Ekim 2013

İrtibat Tel :

Gösterim : 975.634

İlan No : @3586446

YUKARIDAKİ ADI GEÇEN ŞAHIS,Manisa Turgutlu İlçesi Çepnidere mahallesinden, Yaşar Oğlu /"Veli Gökten"/ İzmir Bağyurdu PTT şubesinden açık Kimliğini göstererek Parayı çekiyor, Elini kolunu sallayarak PTT'den ayrılıyor, yaptığı bu yasa dışı eyleminden dolayı,her hangi bir, cezai yasal işlem görmüyor, Madur edilen, dolandırılan Bayan İnternet sitelerine İlan verip maduriyetini anlatıyor, Başbakanımıza Hükümetine eleştiriyor.Peki sorarım size İlgili merciler gereğini yapmıyorsa,bu bayanın yaptığı gibi Hükümet'emi eleştirmek lazım..?

Bunlar insan değil, İnsan görümünde Fizyolojik Şeyytan'lar..Çok kişilere aynı yöntemle dolandırmışlar..

AYRICA MANİSA'DA FİLİMLERE KONU OLACAK DOLANDIRILICIK OLAYI,

Manisa'da dostluk kurdukları Emekli şahsın 9.000 bin lirasını aldılar, çok hesaplı mal var, bunu alırsak 2,ay sonra en az %30 kazanç sağlarız diye ikna ediyorlar, emekli şahıs çıkarıp 9.000 Lira parayı veriyor, İki ay sonra ise biz bu malı Mart ayına bekletirsek %50 kazanç sağlarız, Emekli çaresiz parayı kaptırmış başka seçeneği yok, kabul ediyor, Mart, Kasım, Ocak derken, Sonunda Aile boyu aldıkları parayı itiraz ediyorlar, itiraz ettikleri gibi parasını aldıkları emekli şahsa iftira'da bulunuyorlar, ahlaksızlar.

Emekli parasını almakta ısrar edince,09 Eylül 2015 günü saat 16,20 sularında Veli Gökten,Eskişehir Tülomsaş'ta çalışan Oğlu Can (Medet) Gökten ve İş ortakları Azari genç Reno marka Kango beyaz renk ticari araçla, Rençber sokak No 27 önünde, Emekli şahsın yolunu kesip zorla arabaya bindirmek istiyorlar başaramıyorlar,yaptıkları eylem olay yerinin yakınında bulunan toptancı arabasının güvenlik kamerası saniye saniye kayda alıyor, şu an sosyal medyada izlenmekte, ayrıca olayın 5-6 kişi görgü tanığı var, bu şahıslar 07 Haziran 2015 deki kaos ortamının süreceğini sandılar, aldandılar. 01 Kasımda 2015 te sağ duyu hakim oldu.

Yaptıkları eylem, yol kesme,hürriyetten yoksun bırakma, zorla adam kaçırıp öldürmeye teşebbüs!

Mesaj Gazetesi www.kayipkopek.org, Anadolu Güçleniyor, Mesaj Gazetesi Türkiye'nin Siyasetinin Nabzinin Attiği Yer ve Güçlü Anadolu'nun gönderisini paylaştı

Bu haber 290283 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beyrut'u yerle bir eden patlayıcılar Rus iş adamına ait çıktı.
Beyrut'u yerle bir eden patlayıcılar Rus iş adamına ait çıktı.
"Beyrut Limanı'nda dün meydana gelen patlamada ölü sayısı 135'e...